AniForte® STOP zápachu po "nehodách" (1 litr)

Kód: A10000445
531 Kč / ks 0,53 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Ekologický sprej AniForte® Odor STOP je ideální pro šetrnou neutralizaci nepříjemných pachů. Zcela eliminuje zápach moči, zvratek, zbytků jídla, výkalů a další. Textilie, jako jsou koberce, pelíšky nebo čalouněný nábytek, lze nastříkat a vyhlásit válku zdrojům zápachu. Mikroorganismy obsažené v produktu zápach nejen maskují, ale rozkládají jej od samotného základu a zanechávají příjemnou svěžest.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Bioaktivní ekologický sprej, rozkládající pachy po nehodách našich mazlíčků 

Asi každému z nás se v souvislosti s našimi domácími mazlíčky přihodila nehoda, kdy se doma mazlík počůrá, pokálí, pozvrací, případně něco někam zatrousí apod. Podobná situace je s našimi auty, kde rovněž můžete po nějakou delší dobu cítit přítomnost čtyřnohého mazlíčka, který tam už dávno není a jen ten odér po sobě zanechal. Pro takové případy máme náš AniForte® Odor STOP, který tento zápach eliminuje a rozkládá.

Jaké že jsou jeho hlavní výhody?:

  • Bioaktivní ekologický sprej.
  • Odstraňuje pachy domácích mazlíčků a moči.
  • Jemná, účinná a příjemná svěžest.
  • Mikroorganismy rozkládají pachy.
  • Účinné a trvalé odstranění zápachu zvířat a moči.
  • Založen na mikrobiologicky aktivní bázi a biologicky odbouratelný.
  • Neškodné složení připravené k použití.
  • Šetrný k textiliím a dalším povrchům.

Mikroorganismy obsažené v přípravku přímo neutralizují původce - tedy bakterie, které vedou k zápachu a trvale působí. Doma, v autě, na chatě, zkrátka kdekoliv. Náš AniForte® Odor-STOP , 100% biologicky odbouratelný, je nutností pro každého majitele domácího mazlíčka.

 

Použití

Nastříkejte roztok připravený k použití na postižená místa. Nastříkejte vydatně na povrch (v případě potřeby několikrát) mokré do mokrého. Například čalounění důkladně postříkejte a nechte působit, dokud pachy nezmizí. Poté nechte zaschnout.

Tip: Aby se rozvinul optimální efekt, musí se AniForte® Odor-STOP intenzivně zapracovat do podkladu. Zdroj zápachu tak může být při přímém kontaktu trvale odbourán.

Před použití dobře protřepejte!

Poznámky k aplikaci:

Lze použít pouze na voděodolné, stálobarevné povrchy. Před použitím na citlivé povrchy (např. kůže, koberce, dřevěné podlahy) vždy dodržujte pokyny výrobce pro povrchy, které mají být ošetřeny. Před použitím vždy proveďte předběžné testy na nenápadných místech. Za poškození citlivých povrchů nebo povrchů citlivých na vodu nepřebíráme žádnou odpovědnost. Nikdy nestříkejte do žádného elektrického nebo elektronického zařízení. Obsahuje benzisothiazolinony. Může způsobit alergické reakce.

 
 
Složení
Tekuté složení nepatogenních bakteriálních kultur, <5% neiontové povrchově aktivní látky, vůně (Benzyl Salicylát, Limonene), Benzisothiazolinony, methylchloroisothiazolinony, methylisothiazolinony
 

Skladování
Chraňte před mrazem a teplotami nad 40°. Ideální teplota pro aplikaci: 15 - 25°C. Držte mimo dosah dětí. Nevhodné ke konzumaci. Nevdechujte mlhu ze spreje. Skladujte v chladu a suchu. 

Objem
1000 ml (1 litr)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zápach u psů - boj s pachy
Hmotnost: 1.3 kg
Objem: 1000ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OG Avatar autora | 13.1.2024
S výrobkem jsem velmi spokojená, krásně si poradí se zápachem z kočičí toalety. Používám krátce ale rozdíl už je znát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.