O nás

 Chlupáči i dvounožci z „Pomáháme žít lépe“ přejí všem krásný den.

Jsme moc rádi, že jste zde s námi a že se s vámi můžeme podělit o to, kdo jsme a co stojí za tímto obchůdkem.

Kdo jsme a proč jsme tady? 
Jsme malou rodinnou chovatelskou stanicí plemene Cavalier King Charles Spaniel, čítající 10 psích raubířů.
Jak se naše smečka postupně rozrůstala, často jsme přemýšleli nad tím, jak pro všechny dlouhodobě zajistit pokud možno zdravý a spokojený život. Začali jsme hledat možnosti prevence v podobě přírodních doplňků krmiv, které díky přírodnímu složení nebudou nikterak zatěžovat organismus našich mazlíčků. Nechtěli jsme léčiva. Chtěli jsme mít pouze možnosti, jak v případě potřeby kdykoliv přírodně posílit některé zdravotní oblasti. Mít při ruce například doplňky na zastavení žaludečních nevolností, přírodní doplňky chránící psy proti klíšťatům, podporu pro čištění zubů, regeneraci srsti, svalů atd.

A poslední podmínkou bylo – zkusit něco nového. Značky nebo výrobce, kteří nejsou u nás známí nebo hojně zastoupení. Hledali jsme producenty, kteří mají na své doplňky spoustu pozitivních referencí. Výrobce, kteří zvířata milují a dělají pro ně maximum stejně jako my.

Dnes můžeme říct, že se to povedlo a že jsme na vlastní kůži (nebo lépe řečeno na vlastní kůži našich psích parťáků) vyzkoušeli pěknou řádku úžasných produktů, které najdete v nabídce na našich stránkách. Musíme říct, že nyní rozumíme všem těm pozitivním referencím náročných německých zákazníků, protože výsledky v naší smečce mnohonásobně předčily naše očekávání.

Nápad tak na sebe nenechal dlouho čekat a my se na základě vlastních pozitivních zkušeností rozhodli, že se o ně chceme podělit s dalšími nadšenci čtyřnohých kamarádů a nabídnout tak tyto přírodní produkty vám všem.

Aktuálně zastupujeme zejména německé výrobce přírodních doplňků krmiv pro zvířata a jednoho španělského producenta ortopedických pomůcek určených pro pejsky všech plemen a velikostí. Počítáme s postupným rozšiřováním sortimentu o další zajímavé produkty pro nás spíše nových, ale všeobecně již velmi dobře zavedených dodavatelů.

A co nám udělá největší radost?
Vaše spokojenost a vitalita Vašeho mazlíčka.
 
Vitalita = živost, životaschopnost. Spolu s kvalitní stravou obohacenou přírodními vitamíny a minerály jde ruku v ruce i pohyb, který naši zvířecí kamarádi tolik milují a potřebuji pro svůj zdravý a spokojený život. Pevné kosti, funkční klouby, klidný život bez klíšťat a parazitů, bez zažívacích obtíží, s klidným spánkem, zdravým chrupem - to vše (a zdaleka nejen to) se jim můžeme společně pokusit dopřát my - lidé, aby tady s námi byli všichni pokud možno co nejdéle.
 

Prožíváme s vámi každou Vaši pozitivní referenci nebo odezvu. S případnou negativní dále pracujeme. Jen to nás posouvá dál hledat další možnosti a způsoby, jak vám i vašim zvířecím mazlíčkům "pomoci žít lépe".

 

PS: V úvodu jsme se zmínili, že jsme chovatelskou stanicí psů. Škoda, že nerozumíme psí řeči, abychom se těch našich chlupáčů zeptali, jak jsou se psími doplňky spokojeni. Ale i když nerozumíme jejich řeči, pohled na celou smečku hovoří za vše. Za celou stanici můžu říci, že jdeme cestou prevence a zdravý, dlouhý a spokojený život každého z nich byl, je a bude vždycky naší nejvyšší prioritou. Víme, že neumíme zázraky, ale taky víme, že děláme to nejlepší, co je v našich silách pro jejich spokojený život.

chovka

… ups, a ještě na někoho jsme málem zapomněli, takže abychom byli kompletní … 😉

morčata

 

Mějte se krásně a ještě o chlup lépe.

Tomáš a Monika