Kraft houby Athena - Bohyně statečnosti (100 g)

Kód: WK10844
840 Kč / ks 840 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Vyvážená směs medicinálních hub v laboratorně testované kvalitě, sestavená veterináři a naturopaty zvířat. Směs medicinálních hub se skládá z pěti cenných hub, které obsahují polysacharidy a další unikátní houbové látky. Tato speciální kombinace hub se v Číně po staletí používá jako tradiční přírodní lék.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Kraft houby Athena - Bohyně statečnosti

Waldkraft houby s dřívějším přívlastkem "Regenerace" (a nynějším "Bohyně statečnosti") jsou pro všechny, kteří chtějí udělat něco dobrého pro své čtyřnohé kamarády. Medicinální houby Shiitake, Hericium, Maitake Coriolus, Agaricus se zde vzájemně doplňují a vytvářejí regenerační směs, která se skládá ze 100% sušených hub a lze ji snadno přidávat do jídla.

Kraft houby od Waldkraft se vyznačují vynikající kvalitou. Bez pesticidů, geneticky modifikovaných organismů a těžkých kovů se pro ekologickou produkci v Evropě používají pouze přírodní suroviny.

Pojďme se podívat na jednotlivé účinky výše zmiňovaných hub:

  • Shiitake – Houževnatec jedlý (Velmi účinná braň proti virům. Stimuluje imunitní systém zvířat a harmonizuje jejich trávení)
  • Maitake - Trsnatec lupenitý (Používáme k posílení kostí a na celkovou harmonizaci metabolismu. Jeho nerovnováha se může projevovat diabetem, nadváhou, vysokým krevním tlakem či zvýšeným cholesterolem)
  • Agaricus blazei Murill - Žampion mandlový (podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a reguluje imunitní systém)
  • Hericium - Korálovec ježatý (Působí blahodárně na trávení, je protizánětlivé a dokáže regenerovat nervová spojení, takže se používá u různých neurologických problémů.
  • Coriolus Tramete - Outkovka pestrá (nejčastěji používanou houbou u nádorů. Má výrazné cytostatické a cytotoxické působení na rakovinné buňky)

 

Jantarové sklo chrání proti UV záření, zachovává přírodní složky
Pro vaše zdraví (a zdraví vašich zvířat) děláme každý den maximum. U všech našich produktů se proto můžete vždy spolehnout na udržitelnou kvalitu, transparentní výrobu a jednoduchou aplikaci. To je důvod, proč jsou naše Směs hub chráněna jantarovou skleněnou lahví chránící proti UV záření. Cenné plísňové látky tak zůstávají chráněny před světlem a oxidací.

Pokud jste už nás (v rámci značky Waldkraft) něco objednali nebo pravidelně objednáváte, pak už naši přírodní kvalitu znáte. Každá složka je pečlivě vybírána, testována a vyvážena pro dosažení nejlepších výsledků. Všechny naše produkty vyvíjíme ve spolupráci s lékaři a naturopaty, necháváme je rovněž kontrolovat nezávislými laboratorními testy.

  

Doporučené dávkování
Podávejte denně 1 mírně navršenou odměrku (cca 1 g) na 10 kg tělesné hmotnosti s jídlem.

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Složení
Cordyceps (Cordyceps sinensis), Reishi (Ganoderma lucidum), Shiitake (Lentinula edodes), Hericium (Hericium erinaceus), Maitake (Grifola frondosa), Coriolus (Trametes versicolor), Agaricus (Agaricus blazei Murrill)

Obsah
100 g prášku.

Trvanlivost
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 16.1.2023
Moje fena je od začátku podávání vitálnější. Dávám jí to každý den podle její váhy, snáší je velmi dobře. Nyní jsme před koncem první lahvičky, budu objednávat další. Děkuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.