Kraft houby Flora - Bohyně květů a divoké přírody (100 g)

Kód: WK10090
840 Kč / ks 840 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Osvědčený a univerzální přírodní doplněk bohatý na aminokyseliny a cenné minerály. Dále obsahuje stopové prvky, enzymy a vitamíny. Přispívá k normální imunitní funkci a regeneraci svalů. Podporuje zásobení organismu kyslíkem a vegetativní nervový systém. Pomáhá snížit únavu a vyčerpání. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Přírodní směs pěti medicinálních hub v kvalitě Waldkraft

Waldkraft houby s dřívějším přívlastkem "Energie" (a s novým "Bohyně květů a divoké přírody") jsou pro všechny čtyřnohé kamarády, kteří vedou aktivní život a potřebují hodně energie pro své fyzické i duševní aktivity. Medicinální houby Reishi, Cordyceps, Shiitake, Maitake a Agaricus se zde vzájemně doplňují a vytvářejí energetickou směs, která se skládá ze 100% sušených hub a lze ji snadno přidávat do jídla.

Kraft houby od Waldkraft jsou bohaté na aminokyseliny a mají také vysoký podíl beta-glukanů a ergosterolu - prekurzoru vitamínu D, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Kraft houby od Waldkraft se vyznačují vynikající kvalitou. Bez pesticidů, geneticky modifikovaných organismů a těžkých kovů se pro ekologickou produkci v Evropě používají pouze přírodní suroviny.

Pojďme se podívat na jednotlivé účinky výše zmiňovaných hub:

  • Cordyceps – Housenice čínská (Podporuje obranyschopnost organismu. Zvyšuje odolnost proti stresu a funguje jako přírodní pomocník při infekcích. Pečuje také o zdravé plíce a zlepšuje dýchání. Všestranně prospěšná houba pro udržení fyzického i psychického zdraví zvířat)
  • Reishi - Lesklokorka lesklá (Hodně vitalizační. Používá se nejen u nádorů, ale i na celkové posílení vitality organismu. Výborně také pročišťuje játra, pomáhá udržovat normální stav oběhové soustavy a hladinu cholesterolu v krvi, reguluje krevní tlak. Neocenitelná pro správnou funkci imunitního systému)
  • Shiitake – Houževnatec jedlý (Velmi účinná braň proti virům. Stimuluje imunitní systém zvířat a harmonizuje jejich trávení)
  • Maitake - Trsnatec lupenitý (Používáme k posílení kostí a na celkovou harmonizaci metabolismu. Jeho nerovnováha se může projevovat diabetem, nadváhou, vysokým krevním tlakem či zvýšeným cholesterolem)
  • Agaricus blazei Murill - Žampion mandlový (podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a reguluje imunitní systém)

A na co se hodí?:
-  přispívají k normální imunitní funkci,
-  podporují zásobení organismu kyslíkem,
-  podporují vegetativní nervový systém,
-  přispívají k regeneraci svalů,
-  pomáhají snížit únavu a vyčerpání,
-  obsahují cenné minerály a stopové prvky,
-  obsahují vitamíny, aminokyseliny a enzymy.

Po tisíce let byla léčivá síla hub považována za velmi důležitou. Někteří dokonce říkají, že veškerý život pochází z houby. Nejen v tradiční čínské medicíně, ale i ve středověku byly komplexní způsoby působení těchto hub vysoce ceněny. S příchodem industrializace na konci 18. století se však na tyto poznatky bohužel zapomnělo.

 

Doporučené dávkování
Podávejte denně 1 mírně navršenou odměrku (cca 1g) na 10 kg tělesné hmotnosti s jídlem.
Asi po 6-7 týdnech by měla kúra přerušena na 4-5 dnů, aby nedošlo k přetížení imunitního systému.

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Složení
Cordyceps (Cordyceps sinensis), Reishi (Ganoderma lucidum), Shiitake (Lentinula edodes), Maitake (Grifola frondosa), Agaricus (Agaricus blazei Murill)

Obsah
100 g prášku.

Trvanlivost
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 14.1.2023
Fungují, a to velmi rychle. Začal dávat tuto směs hub do jídla svým psům. Po krátké době jde vidět, že jasněji reagují na moje pokyny, jsou poslušnější a dokážou zachovat chladnou hlavu. Pak jsem je zkusil osobně také. Objednal jsem si je, protože jsem měl problémy se spaním a když jsem se probudil, cítil jsem se většinou unavený. Od té doby, co jsem si je začal dávat také, cítím se vitálnější, koncentrovanější a svěží po probuzení. Dokonce bych řekl, že se mi po pár týdnech zlepšil i zrak, ale to se mi může jen zdát. Každopádně je budu brát dál. Děkuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.