Kraft houby - Hericium - přírodní výživa neuronů (100 g)

Kód: WK10087
840 Kč / ks 840 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Syrový prášek z hub Hericium. Receptura sestavena lékaři a naturopaty. U zvířat se využívá zejména pro své účinky na nervovou soustavu. 100%ně veganský, bez lepku a dalších přísad. Vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní, jemně mletý přírodní houbový prášek z houby Hericium v kvalitě Waldkraft

Hericium je známou houbou, která se využívá především pro nervovou soustavu. V rámci studií se ukazuje, že tato medicinální houba má vliv na mozkové a nervové funkce. Byly zkoumány jako látky, které mohou zlepšit kognitivní funkce mozku. Tyto funkce se týkají vnímání okolního světa, reagování zvířete a zvládání různých úkolů. Patří tedy mezi potraviny, o kterých se hovoří jako o nootropikách. To se může obzvláště hodit starším psům. Hericium také má vliv na psychický stav psa. I psi totiž mohou trpět na úzkosti a deprese.

Vyrábí se v tradiční rodinné firmě, která stejně jako my klade velký důraz na nejkvalitnější houbovou surovinu. Prášek se skládá ze 100% jemně mletých hub Hericium z udržitelného pěstování. Bez pesticidů a bez dalších přísad.

Co je Hericium?
Hericium Erinaceus je známá jako jedlá a léčivá houba, která roste pouze na velmi starých stromech. Medicinální houba tvoří plodnice podobné korálům, které visí na stromech jako bílá nápaditá klubka vlny. Proto je také známý jako lví hříva (USA), houba opičí hlavy (Čína) nebo Pom Pom Blanc (Francie). U nás je známá pod názvem Korálovec ježatý. V Japonsku je jeho obliba ještě vyšší. Tam se jí říká Yamabushi-take, anglicky: 'Houba horského kazatele', a je ceněna jako jedlá houba stejně vysoko jako populární Shiitake. V Číně se jako jedlá houba používá po staletí, ale pěstování hub je možné teprve několik desetiletí.

Vnitřní potenciál Hericium - Jeho složky ho činí jedinečným
V Hericiu je spojeno mnoho důležitých složek, které rozvíjejí holistické účinky. Všech osm aminokyselin nezbytných pro člověka je obsaženo v bílkovině houby. S 31% obsahem bílkovin je velmi oblíbená jako medicinální zdravá houba. Hericium dále obsahuje draslík, polysacharidy, polypeptidy, minerály a vitamíny (zejména B a D). Hericium erinaceus obsahuje ve srovnání s jinými medicinálními houbami nejvyšší koncentraci lovastatinu - 14,38 μg/g.

Proč si koupit Hericium pudr od Waldkraft už nyní:
-  Obsahuje speciální plísňové látky.
-  Vysoce kvalitní syrová strava.
-  Zpracovává tradiční rodinná firma.
-  100% přírodní, veganský a bezlepkový.
-  Jantarové sklo chrání proti světlu pro zachování cenných složek uvnitř pudru.

Jantarové sklo chrání proti UV záření a zachovává tím přírodní složky pudru uvnitř balení
Pro vaše zdraví a zdraví vašich zvířat děláme každý den maximum. U všech našich produktů se proto můžete vždy spolehnout na udržitelnou kvalitu, transparentní výrobu a jednoduchou aplikaci. To je důvod, proč jsou naše houby udržitelně chráněny ve lahvích z jantarového skla s ochranou proti UV záření. Cenné plísňové látky uvnitř pudru tak zůstanou ve vaší domácnosti chráněny před světlem a oxidací.

Pokud u nás často objednáváte Waldkraft produkty, naši přírodní kvalitu již dobře znáte. Každá složka je pečlivě vybírána, testována a vyvážena pro dosažení těch nejlepších výsledků. Všechny naše výrobky vyvíjíme ve spolupráci s lékaři a přírodními lékaři a rovněž je necháváme kontrolovat nezávislými laboratorními testy.

 

Doporučené dávkování
Podávejte denně 1 mírně navršenou odměrku (cca 1 g) na 10 kg tělesné hmotnosti s jídlem.

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Složení
Hericium (Hericium erinaceus)*
* Celý houbový prášek z udržitelného pěstování bez pesticidů. Žádné další nezdravé doplňky.

Obsah
100 g prášku.

Trvanlivost
12 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 16.1.2023
Dáváme houby našemu psovi, který má nemocné srdce. Dostává je denně s jídlem a mám radost, že se mu daří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.