Krmítko pro veverky AniForte® Wild + 200 g krmiva

Kód: A10001998
857 Kč / ks 857 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Milovníky přírody potěší robustní krmítko AniForte® Wild pro veverky, které nabízí malým hlodavcům krytý prostor ke krmení. Veverky jej ocení zejména v měsících s nedostatkem přírodní potravy. Krmítko je ideální jak na zahradu, tak i balkón či terasu. Vyrobeno z velmi kvalitního masivního dřeva, odolného vůči povětrnostním vlivům a dešti.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Wild - krmítko pro veverky + 200 g krmiva
 

Naše AniForte® Wild krmítko pro veverky je vyrobeno z robustního masivního dřeva lípy, břízy a olše. Používáme pouze přírodní udržitelné masivní dřevo bez chemických úprav, získané z udržitelného lesnictví.

Krmítko pro veverky upoutá pozornost lidí i zvířat. Kvalitní krmná stanice je vybavena plexisklem. Jakmile veverky najdou potravu, pomohou si k ní přes odklápěcí víko s kůrovým vzhledem. Naše krmítko vás zve k pozorování veverek, které se vám tak za poskytnuté dobroty velmi rády odvděčí.  

AniForte® Wild je značkou pro vysoce kvalitní produkty pro divoká zvířata. Pokud jste se rozhodli koupit si naše krmítko pro veverky, ujišťujeme vás, že jste vybrali produkt odolný vůči povětrnostním vlivům a vodě. Proč doporučujeme výběr dřevěných krmítek? Domečky a krmítka vyrobená z plastu nebo lakovaného dřeva obsahují škodliviny a jsou škodlivé jak pro zdraví veverek, tak i pro životní prostředí nás všech.
 
 
 
Informace k instalaci
Krmítko pro veverky by mělo být zavěšeno ve výšce alespoň 2 metrů, aby byla zvířata chráněna před kočkami a jinými zloději či predátory. Čím výše je krmítko zavěšeno, tím rychleji se mohou veverky v případě nebezpečí zachránit.
Při zavěšování produktu můžete použít dodané šrouby. Odklápěcí víko usnadňuje čištění a plnění krmítka. 
Krmítko pravidelně čistěte, abyste zabránili růstu plísní a souvisejícím chorobám. Dno krmítka můžete snadno vyložit novinami, abyste si usnadnili čištění.
 
Poznámka
Dřevo je neošetřené. Pro dlouhou životnost doporučujeme ošetřit dřevo trochou lněného oleje. 
 
 
Rozměry (přibližně)
Šířka: 16 cm
Výška: 25 cm
Hloubka: 22,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.7 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 15.3.2023
Nejlepší a nejkrásnější krmítko pro veverky. Super stabilní. Veverky z okolí to okamžitě přijaly a opakovaně se vrací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.