Násypka na krmivo - snadné plnění všech krmítek

Kód: 810610-0001
Tip
Značka: REAVET
347 Kč / ks 347 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Násypka s nastavitelným průtokem krmiva. Rychlá a snadná manipulace, vhodné pro všechny krmné sloupky, sila atd. Mějte při dosypávání krmení kolem sebe vždy čisto. Už žádné plýtvání krmivem.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Násypka s funkcí pozastavení sypání - snadné plnění bez rozsypání krmiva kolem
 

Přilákejte ptáky do své zahrady a naplňte svá krmítka bez námahy pomocí našeho praktického krmítka z lásky pro divoká zvířata !

Náš plnicí trychtýř je ideálním doplňkem k vašemu krmítku a silům (plnícím sloupkům) v krmítcích pro ptáky, aby doplnění krmiva pro Vás bylo dětskou hrou. Ať už jste zkušený pozorovatel ptáků nebo nováček ve světě péče o ptáky, tento trychtýř celý proces podstatně zjednodušuje. Díky širokému trychtýřovému designu a robustní konstrukci můžete rychle a snadno nasypat ptačí zob do vašeho sila, aniž byste kolem sebe krmivem trousili. 

Hladký povrch umožňuje hladký proces plnění, zatímco robustní materiály zajišťují dlouhou životnost. Plnicí trychtýř je vhodný pro všechna běžná sila a krmítka pro ptáky. Plnicí trychtýř nabízí díky svému velkému plnicímu objemu prostor pro cca 475 gramů krmiva.

  • Už žádné rozsypání krmiva kolem krmítek.
  • Díky snadné manipulaci šetří Váš čas.
  • Posuvník uvnitř umožňuje přesné plnění.
  • Předřezaný otvor pro pohodlné zavěšení násypky.

Díky uživatelsky přívětivému designu můžete ptačí zob doplnit během okamžiku. Tok/průchod krmiva lze regulovat pomocí posuvníku, čímž získáte více času na obdivování krásy a rozmanitosti opeřených návštěvníků ve vaší zahradě. Násypka má na horní straně malý otvor, takže ji lze snadno zavěsit, když se momentálně nepoužívá.

 
 
Informace k instalaci
Naplňte nálevku s jezdcem v uzavřené poloze. Poté držte konec trychtýře nad krmítkem pro ptáky. Pomocí prstu posuňte posuvník/jezdce do otevřené polohy, aby semena mohla proudit do podavače a pak dále do krmítka.
  
 
 
Materiál
Plast
 
Objem
Pro cca 475 gramů krmiva

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!