MSM pro koně - radost z pohybu (1 kg)

Kód: 210331-1000
849 Kč / ks 84,90 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

MSM prášek na klouby, šlachy a vazy. Udržuje zdraví kloubů, podporuje krevní oběh, přispívá k vitální pokožce a dobře upravené srsti. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

MSM prášek pro koně

Náš prášek REAVET MSM pro koně se skládá z aktivní organické sloučeniny síry (methylsulfonylmethan). MSM nebo aminokyseliny obsahující síru jsou považovány za důležité vlastnosti, zejména při kloubních problémech a problémech se srstí, růstem kopyt, laminitidou (bílkoviny) a klouby. Díky optimálnímu přísunu 100% suroviny methylsulfonylmethanu můžete podpořit vašeho koně přirozenou cestou.

S přibývajícím věkem se zvyšuje pravděpodobnost opotřebení a bolesti kloubů, šlach a chrupavek. Se správným krmivem a práškem MSM jako přísadou lze toto riziko drasticky snížit. Dodáním našeho prášku REAVET MSM pro koně může být chrupavková tkáň zpevněna a synoviální tekutina opět nezávisle produkována.

  • Podporujte radost z pohybu.
  • Pro zachování přirozené funkce kloubů.
  • Podporuje látkovou výměnu v kloubech, šlachách a vazech.
  • Pro radost z pohybu a agility.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho koně či poníka.

 

Doporučené dávkování
Koně na 100 kg:  2 gramy denně
Jedna odměrka odpovídá 10ti gramům
MSM prášek lze jednoduše přimíchat ho hlavního denního krmení.
Poznámka: Shlukování prášku (slepené hrudky) jsou pozitivním znakem kvality
 
 

Složení
99,9% čistý methylsulfonylmethan (34% síra)

Skladování
Pro zachování standardu kvality musí být produkt skladován na suchém, chladném místě a chráněn před světlem. 

Obsah
1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůň
Hmotnost: 1.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 7.10.2023
Vyzkoušel jsem prášek MSM pro svého koně a s výsledkem jsem celkově spokojený. Především mě příjemně překvapilo, jak jej můj kůň dobře snáší. Jednoznačné plus, protože cokoliv jsem mu kdykoliv přidal do krmení, měl problém. Další výhodou je skutečnost, že k dosažení požadovaných účinků potřebujete pouze malé množství prášku. To znamená, že balení vydrží déle, což je praktické i cenově výhodné. Někdy je méně více a v tomto případě tomu tak rozhodně je. Další pozitivní vlastností je snadné rozpouštění prášku. Zvlášť, když jsem jej rozmíchal v kaši nebo vodě. Dobře se rozpouští a nezanechává žádné hrudky. Hodně to usnadňuje jeho použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!