Komplexní kloubní prášek pro zdravé kloubní spojení (1 kg)

Kód: 220170-1000
719 Kč / ks 71,90 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

100%ně přírodní, optimální kombinace vysoce kvalitních a přírodních surovin pro podporu normální funkce kloubů. Dobrá přijatelnost i snášenlivost koňmi. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Komplexní kloubní prášek pro zdravé kloubní spojení

V dálce je slyšet neustálý klapot kopyt... co může být hezčího? Aby byl pohybový systém koně podporován a nadále plynule fungoval, je vhodné chránit a podporovat klouby koně vhodným doplňkem krmiva. Kloubní prášek REAVET Joint Complete pro koně dodá vašemu koni vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a cenné bylinky. Dokáže tak podpořit fyziologické orgánové funkce a metabolické procesy, které jsou nezbytné pro optimální funkci kloubů a pohybového aparátu.

Lněná moučka může pomoci při osteoartróze a kloubních problémech, zatímco šípek obsažený v prášku na klouby má údajně řadu pozitivních vlastností. Šípky jsou tradičně známé svým přirozeným obsahem vitaminu C, který může mít pozitivní vliv na celkovou pohodu koní a podporovat funkci kloubů a imunitní systém. Každodenní krmení šípkovým práškem zajišťuje vašemu zvířeti pravidelný příjem vitamínu C a přispívá k vyvážené stravě.

Prášek z ďábelského drápu získaný z kořene ďábelského drápu má podpůrné vlastnosti při degenerativních onemocněních a chronických kloubních potížích a dokáže chránit chrupavku a zlepšovat pohyblivost. Ďáblův dráp má prý také tišící bolest a protizánětlivé účinky. 

Kloubní prášek pro koně je doplněn zázvorem , který dokáže stimulovat krevní oběh koně a podporovat radost z pohybu. Účinek tlumící bolest a protizánětlivý účinek má navíc údajně pozitivní vliv na artrózu, kloubní onemocnění, záněty a laminitidu.

  • Pro udržení zdraví kloubů.
  • Dodávka vitamínů, stopových prvků a aminokyselin.
  • Podporuje funkci kloubů.
  • 100% přírodní.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho koně či poníka.

 

Doporučené dávkování
Koně a poníci na 100 kg:  5 gramů denně
Nedoporučujeme podávat kloubní prášek hříbatům nebo březím klisnám!
Prášek lze jednoduše přimíchat ho hlavního denního krmení.
 
 

Složení
Lněná moučka, šípek, ďáblův dráp, zázvor
Analytické složky:
Hrubý protein 6,89%;   hrubá vláknina 15,34%;  hrubý popel 5,47%;  hrubý tuk 2,2%

Skladování
Pro zachování standardu kvality musí být produkt skladován na suchém, chladném místě a chráněn před světlem. 

Obsah
1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůň
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!