Arthridea Adhoc - rychlá podpora kloubů pro koně (500 ml)

Kód: WK10840
1 923 Kč / ks 3,85 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Arthridea Adhoc - přírodní doplňkové krmivo s ohledem na kloubní metabolismus. Problémy spojené s pohybovým aparátem u psů, koček a koní začínají většinou pozvolna a neznatelně. Pak ale často zaútočí o to razantněji. Pro podporu funkce kloubů - tady a teď - zejména v reakci na zranění způsobené vlhkým a chladným počasím, při hře nebo sportu, Waldkraft vyvinul Arthridea Adhoc = hasič při vzniku požáru v podobě problému či zranění.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Arthridea Adhoc - Rychlá podpora kloubů

Problémy související s pohybovým aparátem u koní většinou vyvstávají zákeřně a ze začátku zůstávají nepovšimnuty. O to rychleji a razantněji pak ale často vystupují do popředí. V poslední fázi bijí zvony hlasitě na poplach, to když už má zvíře potíže vstát, mohutně kulhá a nechce už ani chodit, ani skákat. Každý, kdo se chce obejít bez chemických prostředků na podporu kloubů, hledá pro svého zvířecího kamaráda přírodní alternativy. Arthridea Adhoc je zde vyvinuta pro podporu funkce kloubů těla, zejména v reakci na zranění způsobené vlhkým a chladným počasím, při hře nebo sportu. Arthridea Adhoc = hasič při vzniku požáru v podobě problému či zranění.

Arthridea Adhoc - doplňkové krmivo s turboefektem
Naše inovativní, čistě rostlinná Arthridea Adhoc se nabízí jako ideální doplněk k Arthridea, který je určen pro delší podávání (alespoň 2-3 měsíce) a zůstává věrným každodenním společníkem při fyziologickém vývoji kloubů. Arthridea Adhoc je dokonalým pomocníkem pro psy, kočky a koně, kdy je vyžadována rychlá akce. 

Arthridea Adhoc znamená:
-  unikátní receptura z nejsilnějších rostlinných extraktů,
-  ideální doplněk k podpoře při zánětech, bolestech kloubů, namoženinách a pohmožděninách,
-  snadná aplikace díky tekuté formě,
-  dobrá biologická vstřebatelnost díky tekuté formě,
-  podporuje fyziologickou funkci kloubů,

Složení Arthridea Adhoc
Extrakt z Jírovce (lidově též kaštan) - Semena rostliny z čeledi mýdelníkovitých obsahují osvědčený aescin. Extrakt má podpůrný účinek na průtok krve a posiluje žíly.
Extrakt z Měsíčku lékařského – První zmínky o měsíčku lékařském v této souvislosti pocházejí z 12. století. Už tehdy se atraktivní kvetoucí rostlina využívala mnoha způsoby.
Extrakt z Arniky – Květy obsahují mimo jiné flavonoidy, silice thymol, fenolové karboxylové kyseliny a kumariny.
Extrakt z Kostivalu lékařského – Dekorativní rostlina s květy amarantové barvy stimuluje krevní oběh. Za cenné vlastnosti se zde považují třísloviny, alantoin, sliz, terpeny a kyselina rozmarinová. Kostival je osvědčený prostředek na podporu kloubů a známý pro své léčebné vlastnosti s ohledem na zlomeniny.
Ginkgo tinktura – Ginkgo rostlina existovala již před 250 miliony let: živá fosilie přežila doby ledové, může žít více než 1.000 let a je extrémně odolná. Dlouho byla obecně uctívána jako energizující a prodlužující život a Číňané i Japonci ji uctívali jako posvátnou zejména pro svou vitalitu a sliby zázraků. Přírodní cenné složky jsou v jejích listech, včetně diterpenů, seskviterpenů a flavonoidů. Látky zabraňují srážení krve, potenciálně zlepšují průtokové vlastnosti krve a zachycují volné radikály, které zase mohou chránit buňky.
Tinktura Ďáblova drápu - Rostlina vděčí za svůj ďábelsky znějící název dřevnatým plodům, které jsou opatřeny ostny. Složkami obsaženými v hlízách postranního kořene jsou hořčiny, zejména harpagosid. Dále pak flavonoidy a akteosid. Podle studie na univerzitě ve Freiburgu mají přípravky z kořene Ďábelského drápu spektrum účinnosti srovnatelné se syntetickými protizánětlivými léky.
Vrbová tinktura – Vrbová kůra je známá již od starověku. Vědecké studie ukazují, že vrbová kůra může v jednotlivých případech působit proti bolesti a protizánětlivě. Stará rostlina se používá především v oblasti kloubů a zad.
 

Kupte si Arthridea Adhoc od Waldkraft v laboratorně testované kvalitě.
Pokud jste si u nás už nějaké Waldkraft produkty objednali, pak už naši přírodní kvalitu dobře znáte. Všechny naše produkty vyvíjíme ve spolupráci s lékaři a také je necháváme kontrolovat nezávislými laboratorními testy.

 

Doporučené denní dávkování
Poníci do 300kg:  3 lžičky 2x denně
Poníci do 500kg:  4 lžičky 2x denně
Velcí koně:  6 čajových lžiček dvakrát denně
1 čajová lžička odpovídá 2 ml

Pod krmivo dejte odměřené množství Arthridea Adhoc. Doporučená minimální doba užívání: alespoň 6 týdnů. Pro celoroční krmení prosím podávejte pouze polovinu výše uvedeného množství. 

Složení
Extrakt z Jírovce, extrakt z Arniky, extrakt z Měsíčku lékařského, extrakt z Kostivalu lékařského, Ginkgo tinktura, tinktura Ďábelského drápu, Vrbová tinktura

Obsah
500ml

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Trvanlivost
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Co pomáhá na klouby a pohyb koně
Hmotnost: 0.7 kg
Objem: 500ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 5.2.2023
Super. Skvělý a velmi účinný produkt Když jsem se rozhodnul pro Arthridea Adhoc, měl jsem z toho výběru dobrý pocit. Ale po aplikaci? Jsem ohromen, jak rychle se chůze mého koně zlepšila. Pár dní a vše je jinak. Nedalo mi to a sám jsem to ochutnal. Docela hořké, ale kůň to sní a to je vcelku vybíravý. Teď jsou to čtyři týdny, co mu to dávám, protože před tím opravdu dlouho kulhal a nic z léků nezabíralo. S podáváním budu dál pokračovat. Jsem s účinností produktu maximálně spokojený a mohu jej vřele doporučit každému, kdo má koně s artrózou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.