Prášek na roztoče a blechy (50 g)

Kód: A10000291
530 Kč / ks 1 060 Kč / 100 g
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Dlouhodobá ochrana morčat proti ektoparazitům, jako jsou blechy, roztoči a další škůdci, včetně živočišných vší a brouků. Prášek se aplikuje na preferované cesty a úkryty parazitů, čímž je zajištěna účinná dlouhodobá ochrana bez nutnosti ošetřovat zvířata samotné. Vyrobeno z přírodní křemeliny, bez umělých přísad.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Dlouhodobá ochrana morčat proti ektoparazitům

Dlouhodobá ochrana morčat proti ektoparazitům, jako jsou blechy, roztoči a další škůdci, včetně živočišných vší a brouků. Prášek se aplikuje na preferované cesty a úkryty parazitů, čímž je zajištěna účinná dlouhodobá ochrana bez nutnosti ošetřovat zvířata samotné. Jaké že jsou tedy nejzásadnější pozitiva tohoto přípravku?:

  • Dlouhodobá ochrana proti ektoparazitům, jako jsou roztoči a blechy.
  • Škůdci jsou chyceni na cestě k hostitelskému zvířeti a zpět.
  • Aplikace v přímém prostředí zvířete, bez ošetření zvířete samotného.

Jak funguje u morčat a dalších hlodavců léčba proti roztočům? 
Škůdci, jako jsou např. roztoči nebo blechy, se během aplikace napřímo zapráší, nebo se s naneseným práškem dostanou do kontaktu vlastní činností (když přes něj například přejdou). Aktivní složka vede k uvolňování kožních tuků a následně k dehydrataci hmyzu - škůdci umírají po několika hodinách. Účinek AniForte® Mite & Flea Free Powder se zpomalí o 1 - 2 dny při nízkých teplotách a vysoké vlhkosti. Celkově je prášek vhodný i jako prostředek proti roztočům pro králíky a další hlodavce.

Bez roztočů díky prostředku proti roztočům pro morčata a další hlodavce
Zajistěte svému zvířeti prostředí bez roztočů. Vzhledem k tomu, že prášek AniForte® proti roztočům a blechám nepodléhá žádné degradaci účinné látky, lze jej používat i po uplynutí minimální trvanlivosti garantované výrobcem. Pokud vaše zvířata již roztoče mají, použijte k jejich ošetření Sprej AniForte® proti roztočům.

Raději prevence než léčba
Hlodavci mohou být napadeni parazity jako jsou roztoči, blechy nebo vši. Ty způsobují zánět kůže, který vede k silnému svědění. Podrážděná kůže je navíc velmi náchylná k další infekci, která pak může svědění a zánět ještě zhoršit. Kromě ošetření zvířete je třeba výběh důkladně vyčistit a vydezinfikovat. Prášek AniForte® proti roztočům a blechám je ideální pro dosažení dlouhodobé ochrany proti těmto parazitům.

Pokud pro své zvíře kupujete použité příslušenství, měli byste jej před nastěhováním do výběhu důkladně vyčistit a vydezinfikovat. V opačném případě existuje vysoké riziko, že si zanesete nežádoucí parazity. Ty mohou způsobovat kožní vyrážky a svědění jak u zvířat, tak i u lidí. Proto je lepší vše preventivně ošetřit, než následně litovat! Jakmile totiž máte zavšivení, musíte vaše hlodavce dlouhodobě ošetřovat, abyste se například roztočů skutečně zbavili. Prostředí musí být také několikrát zbaveno parazitů. S práškem AniForte® bez roztočů a blech můžete předem zajistit prostředí odolné vůči parazitům a chránit své zvíře před zamořením! 
 
 

Použití
Oblast použití proti ektoparazitům: 
Používá se pro environmentální ošetření domácích zvířat bez ošetření zvířat samotných. Škůdci jsou chyceni na cestě k hostitelskému zvířeti a zpět.
Aplikované množství: 
30 - 50 g/m- zaprašte úkryty škůdců nebo okolí míst, kde morčata přespávají (cca 5 - 10 g/bm).
Nepoužívejte nikde jinde v domácnosti - přípravek je určen pouze pro obydlí hlodavců.
Aplikační techniky:
Odřízněte špičku dávkovacího otvoru. Otvor naměřujte směrem dolů a posypte úkryty škůdců a jejich cestičky (v podstatě položte prachovou bariéru s cílem postavit prášek škůdcům do jejich cesty za zvířetem).  
 
 
Složení
AniForte® prášek pro hlodavce proti parazitům se skládá ze 100% křemeliny, přírodní amorfní křemeliny z fosilních ložisek rozsivek.
Při dodržení návodu k použití nejsou známy žádné negativní účinky.
Účinná látka: 1000 g/kg oxid křemičitý/křemelina
 

Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem.

Objem
50 g
 

Trvanlivost
12 měsíců po otevření.

 

Bezpečnostní informace o produktu

Bezpečnostní pokyny:
Prášek nevdechujte. Držte mimo dosah dětí. Zabraňte vniknutí do očí, na kůži nebo na oděv. Vyhněte se zbytečnému kontaktu s výrobkem. Nesprávné použití může vést k poškození zdraví. Používejte biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu.

Poznámka:
Doporučuje se monitorování zamoření ohrožených oblastí pro včasné zjištění zamoření. Po úspěšné kontrole lze vrstvu prachu ponechat a dlouhodobě tak zabránit opětovnému zamoření. Pokud se infekce opakuje, je možné aplikaci opakovat.

Likvidace:
Zbytky produktu zlikvidujte s domovním odpadem. Vyčištěný obal standardně předejte k jeho recyklaci do příslušného druhu odpadu. Po aplikaci lze výkaly a stelivo smíchané s tímto přípravkem přidat do hnojení nebo kompostovat.

Skladovatelnost:
Tento AniForte® prášek má při skladování na suchém místě trvanlivost minimálně 2 roky od data výroby. Nepodléhá žádné degradaci účinné látky a lze jej tedy používat i nad rámec minimální trvanlivosti garantované výrobcem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malá zvířata
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 20.3.2023
Koupil jsem si prášek proti blechám a roztočům a jsem s ním velmi spokojen. Po prvním použití nebylo po škůdcích ani stopy a moji hlodavci jsou díky tomu opět v top formě. Prášek jsem nasypal do všech koutů a do míst na spaní. Jeden den poté jsem celý výběh vyčistil a škůdci byli pryč. Tento produkt mohu jen doporučit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.