AniForte® Stříbrná voda ve spreji (250 ml)

Kód: A10000306
Tip Mnoho pozitivních referencí
Značka: AniForte
431 Kč / ks 1,72 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

AniForte® Stříbrná voda ve spreji je vhodná k čištění a péči o kůži psů, koček, koní a dalších hospodářských zvířat a domácích mazlíčků. Vzhledem k antimikrobiální účinnosti nanostříbra je stříbrná voda doporučována pro péči o kůži a péči o rány. AniForte® Stříbrná voda ve spreji je vyrobena z 99,99% stříbra a několikrát destilované vody, vždy čerstvá v den odeslání.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Stříbrná voda ve spreji

AniForte® Stříbrná voda ve spreji je vhodná k čištění a péči o kůži psů, koček, koní a dalších hospodářských zvířat a domácích mazlíčků. Vzhledem k antimikrobiální účinnosti nanostříbra je stříbrná voda doporučována pro péči o kůži a péči o rány. AniForte® Stříbrná voda ve spreji je vyrobena z 99,99% stříbra a několikrát destilované vody.

  • Z 99,99 % stříbra a několikrát destilované vody.
  • Koncentrace: 25 ppm (25 mg/l).
  • Koloidní stříbro pro péči o rány.
  • Ideální pro čištění a péči o pokožku.
  • Vhodná pro psy, kočky, koně a další domácí a hospodářská zvířata.
  • Vždy čerstvě vyrobená v den odeslání.

AniForte® Stříbrná voda ve spreji - 99,99% stříbra a několikrát destilovaná voda
Stříbrná voda ve spreji AniForte® je čerstvě vyrobena z 99,99% stříbra a několikrát destilované vody, která se vyznačuje obzvláště vysokou čistotou. Koncentrace 25 ppm odpovídá přibližně 25 mg na litr. Jemné částice stříbra se jinak nazývají koloidy. Malé částečky stříbra nejsou rozpustné ve vodě, ale jsou tak jemné, že stříbrná voda je zcela čirá.

 

Použití
Koloidní stříbro je známé svým speciálním antimikrobiálním účinkem proti bakteriím a plísním. Koloidní stříbro se dnes také často používá v mastech nebo kosmetických přípravcích pro péči o pokožku a rány.
Z právních důvodů jsme povinni upozornit, že použití AniForte® Stříbrné vody ve spreji se doporučuje pouze pro technické účely.
 
 
Složení
99,99% stříbra, několikrát destilovaná voda. Koncentrace: 25 ppm (25 mg/l) 
 
Trvanlivost + skladování (důležité)
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Vzhledem k tomu, že elektromagnetické záření činí ionty stříbra neúčinnými, neměl by být AniForte® sprej se stříbrnou vodou uchováván v chladničce ani v blízkosti elektrických spotřebičů. Při správném skladování doporučujeme spotřebovat do 6 měsíců.
 

Objem
250 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 250ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 20.3.2023
Dávali jsme to psovi, když si nechtěně utrhl dráp. Hojení bylo poměrně rychlé. Dobré je, že se to dá aplikovat ve spreji. Možná lepší než s pipetou. Známe ji i z dřívějšího použití u hlubších ran, které se rovněž zahojily v relativně krátké době. Navzdory opakovaným radám, že stříbrná voda by se měla uchovávat v lahvích z tmavého skla, „naše“ zkušenost je, že i z tohoto balení má stejný účinek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.