Artemisia - Pelyněk roční (50 ml - 100 ml)

Kód: WK10010 WK10012 WK10014 WK10009 WK10011 WK10013 Zvolte variantu
558 Kč / ks 558 Kč / ks 558 Kč / ks 995 Kč / ks 995 Kč / ks 995 Kč / ks od 558 Kč / ks 11,16 Kč / 1 ml 11,16 Kč / 1 ml 11,16 Kč / 1 ml 9,95 Kč / 1 ml 9,95 Kč / 1 ml 9,95 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Skladem - ihned k odeslání (1 ks) Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Zvolte variantu
Objem
Varianta pelyňku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Pelyněk roční s Artemisinem, jež účinně zabíjí krevní parazity. Rostlina, které mnohé dokáže, rostlina naděje. O dalších účincích čtěte v detailu produktu. Na výběr z různých metod extrakce, v alkoholické i nealkoholické verzi. Baleno šetrně ve fialových lahvích.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Pelyněk roční - rostlina naděje

Léčivá rostlina, která působí antibakteriálně, antiparaziticky, protizánětlivě. Brzdí nádorové bujení, napadá a ničí rakovinové buňky. Stimuluje obranu organismu, posiluje imunitní systém. Účinně čistí krev, je vysoce efektivní proti parazitům a navíc působí proti zárodkům infekcí, působí antispasmodicky (zmírňuje křeče, uvolňuje svaly) a podporuje trávení.

Pelyněk roční, používaný v tradiční čínské medicíně více než 2000 let, zůstal v našich zeměpisných šířkách do značné míry neznámý nebo je prostě odmítán a vnímán jako plevel. Jeho příbuzná Artemisia absinthium - pelyněk, ze kterého se vyrábí alkoholický nápoj absint, to dotáhla mnohem dál.
Jednoletá rostlina by soutěž krásy určitě nevyhrála. 50 až 250 centimetrů vysoká; stonek je obvykle zcela holý, ale má mnoho postranních výhonků, které vytvářejí žluté, v době kvetení miskovité květy. Jeho příjemně omamná vůně je velmi nápadná. Jemně zpeřené listy končí hřebenovitou špičkou. Semena Artemisia annua přezimují v zemi a klíčí na jaře. Pelyněk roční, původem z letně/teplých deštivých oblastí Euroasie, nyní roste také v jižní Evropě a v Německu, rozšířený podél Labe.

Nabídka a kvalita Waldkraft:
Naše rostliny Artemisia Annua jsou pěstovány na neznečištěné půdě a jejich listy jsou šetrně sušeny. Pelyněk roční nabízíme ve třech variantách, každou pak ve 2 objemových velikostech (50ml a 100ml):

  • Extrakt na bázi glycerinu - bez alkoholu
  • Extrakt na bázi Oxymel (kyselý med) - bez alkoholu
  • Tinktura - s alkoholem
    Všechny tři varianty představují výbornou možnost extrakce a konzervace - cenné rostlinné látky se v nich velmi dobře rozpouštějí a extrakt lze uchovat po dlouhou dobu.

Co je Oxymel?
Složení Oxymelu vyplývá přímo z názvu: V řečtině "oxy" znamená kyselý a "méli" znamená med. Jedinečná kombinace sladkosti a kyselosti je známá v historii vyspělých kultur již od starověku a skládá se z medu a octa. V odlehlých oblastech Ruska se na začátek dne pije Oxymel zředěný studniční vodou. Pro naši směs s pelyňkem ročním používáme 3/4 bio medu z lipových květů a 1/4 jablečného octa. Připraveno s Artemisia, její složky migrují do tekutiny, pozitivní vlastnosti medu a jablečného octa zůstávají zachovány.

 

Doporučené dávkování
Artemisia může být vtírána do srsti až 3x denně. Vůně Artemisia má relaxační účinek.

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Složení
Artemisia Annua, ultračistá voda, v závislosti na variantě buď Glycerin, Oxymel (kyselý med) nebo 40% bio vinný destilát (obj. 96% Alc.).

Objem
50 ml / 100 ml

Trvanlivost
10 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Objem: 50ml / 100ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 5.1.2023
Top produkt Jsem velmi nadšený kvalitou a chutí produktu. Vzal jsem 15 kapek při prvních známkách nachlazení a druhý den byla moje bolest v krku úplně pryč. A když měl náš pes průjem, dal jsem jí jednou 5 kapek na tlapku, dobře to přijala a olízla. Druhý den byl průjem minulostí. Tento produkt mohu jen doporučit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.