Dračí krev - Sangre de Drago (20 ml - 50 ml)

Kód: WK10046 WK10047 Zvolte variantu
Mnoho pozitivních referencí TOP
Značka: Waldkraft
386 Kč / ks 785 Kč / ks od 386 Kč / ks 19,30 Kč / 1 ml 15,70 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

100% čistá šťáva z dračí krve. Bez barviv a chemických přísad. Pro své antivirální, antibakteriální a hemostatické účinky je vhodná aplikace při různých druzích poranění. Čtěte více informací v detailu produktu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Co je dračí krev - Sangre de Drago?
Dračí krev se získává ze sušené mléčné mízy, tedy pryskyřice, stromu dračí krve. Organická látka je čistě rostlinná a neobsahuje žádné chemikálie. Existují celkem čtyři druhy stromů dračí krve, které lze použít k získání přírodního produktu. Mají botanická jména Daemonorops, Dracaenae, Pterocarpus a Croton. Extrakt z dračí krve pro vás a Vašeho čtyřnohého přítele získáváme z pryskyřice rostliny Croton.

Pro své antivirální, antibakteriální a hemostatické účinky je vhodná aplikace při různých druzích poranění:
-  Velmi účinně zastavuje krvácení a zaceluje rány.
-  Podporuje regranulaci podkoží a tvorbu kolagenu, čímž urychluje hojení a zacelení ran.
-  Zároveň účinně chrání před vniknutím infekce.
-  Poskytuje úlevu po bodnutí hmyzem.

Sangre de Drago má velmi zvláštní postavení pro psy, kočky a koně. Poranění nebo nemoci kůže nejsou u zvířat neobvyklé. U koní je to často důsledek odření sedla, zranění z jízdy nebo z pastvy. Ekzém je také svědivým problémem mnoha koní. Psi se naproti tomu často zraní při hře, o povalující se větev nebo z jiných důvodů.

Náš produkt se skládá ze 100% čisté šťávy z dračí krve a obsahuje až 90% OPC. Neradi používáte průmyslově vyráběné produkty? S naší dračí krví se nemusíte bát barviv ani chemických přísad, které by u vašeho miláčka mohly spustit případnou alergii.

Kupte si Dračí krev - 100% čisté Sangre de Drago z Ekvádoru
Díky svému mystickému vzhledu vypadá strom dračí krve jako vzhled podivné snové krajiny. Rostlina Croton lechleri ​​z deštného pralesa, která pochází z tropických amazonských oblastí Jižní Ameriky, skutečně přežila. Strom čerpá svou sílu ze své sytě červené pryskyřice – dračí krve.

Bohužel, konvenční produkty z dračí krve často pocházejí z uměle vyrobených monokultur, které mají na mysli pouze zisk. Lidé a rostliny jsou často vykořisťováni – výsledkem jsou špatné pracovní podmínky a odlesněné stromy.

Naše dračí krev je sbírána udržitelným způsobem, z divokého pěstování bez syntetických hnojiv. Záleží nám na tom, aby se vzácné stromy nekácely a nikdo nemusel pracovat v nedůstojných podmínkách. Proto pěstování a sklizeň probíhá ve spolupráci s původními obyvateli Ekvádoru. Dračí krev je zachycena ručně zářezem bez jakýchkoliv ztrát a rána stromu je pak uzavřena zeminou. Díky tomu se strom rychle zahojí a neutrpí trvalé poškození. Stavíme pro vás na osvědčených rituálech domorodého obyvatelstva a chráníme tak přirozenou biodiverzitu.

Vaše výhody kapek dračí krve z Waldkraftu:
Laboratorně testovaná kvalita výroby: Náš extrakt z dračí krve s 90% OPC pochází z ručního sběru z divoké přírody. Ve Waldkraft v Německu se pro vás stáčí syrový a neředěný.
Spolupráce s kečuánskými indiány z Ekvádoru: Sklizeň byla po staletí součástí šamanského rituálu, při kterém se stromy nekácejí, ale pouze škrábou a rány se pak zase uzavírají. Obsažený OPC působí v dračím stromu jako buněčná ochrana rostliny proti choroboplodným zárodkům a povětrnostním vlivům.
Přírodní ochranný štít: Tekutina vytváří průhledný ochranný film, podobný moderní náplasti ve spreji. K tomu dochází pouze u čisté, neředěné kvality.
Udržitelné a ručně balené: Vysoce kvalitní fialové sklo Miron propouští pouze specifické světelné frekvence, které energeticky nabíjejí organické molekuly a doslova staví naši dračí krev do toho nejlepšího světla.
 

Domorodá ruční sklizeň jako tradiční rituál kečuánských indiánů
Během udržitelné sklizně je kůra stromu pečlivě nařezána nebo seškrábána. Vytéká vínově červená, lehce napěněná šťáva, jako by strom krvácel - pryskyřice stromu dračí krve. Sklizeň se provádí tradiční domorodou metodou, při které se pryskyřice sbírá rukama beze jakýchkoliv ztrát. Rána stromu je poté utěsněna zeminou, která zabraňuje trvalému poškození.

Kapky dračí krve vyrobené z 90% OPC
Pohled zpět do historie ukazuje, že staří Řekové spoléhali na dračí krev stejně jako na čínskou tradici. Přírodní OPC je důležitou životně důležitou látkou, která představuje oligomerní proanthokyanidiny. OPC patří mezi tzv. sekundární rostlinné látky. OPC obsažený v pryskyřici působí jako ochrana buněk proti choroboplodným zárodkům a povětrnostním podmínkám pro strom dračí krve. OPC (oligomerní proanthokyanidiny) patří do rodiny polyfenolů a tedy mezi flavonoidy. S obsahem OPC 90% Dračí krev dokonce předčí oblíbený extrakt z hroznových jader.

K čemu se používá dračí krev? Účinek z bohatství znalostí primitivních národů
Intenzivně zbarvená stromová pryskyřice byla známá jako přírodní lék již ve starověku. Pro kečuánské indiány z Ekvádoru a Peru je součástí každodenního života. Škrábání kůry dračího stromu je prastarý zvyk a pryskyřice je po staletí tradičním přírodním produktem.

Aplikace extraktu
Zatímco lidé lepí ránu náplastí, zvířata se při příští procházce nebo pobytu na pastvě rychle dostanou do kontaktu s nečistotami a bakteriemi. Dračí krev vytváří na kůži průhledný film, který působí jako ochranná bariéra. K tomu můžete použít pár kapek našeho prémiového produktu nebo ho přidat do krému či tinktury, kterou stejně se svým čtyřnohým přítelem používáte. Obvykle postačí 2-3 kapky v závislosti na velikosti plochy poškozené kůže.

Možnosti aplikace jsou velmi rozmanité: můžete například rozmíchat dračí krev v teplé lázni nebo zapracovat Sangre de Drago do krémů. Pokud jej chcete použít zevně, naneste pár kapek na pokožku. Při aplikaci a rozetření se vytvoří bělavě načervenalá pěna, která se následně rozvine do téměř průhledného a vysoce elastického ochranného filmu. To umožňuje extraktu pokrýt postiženou oblast pokožky a chránit ji před nečistotami a patogeny. Je důležité, aby oblast kůže byla pokud možno bez srsti, ideálně místo znovu pečlivě oholte. Poté si dračí krev potřete rukou, dokud nezpění. Pěnivou pastu lze poté jemně rozetřít po ráně a kolem ní. Ta pak tvoří téměř průhledný ochranný film, o den později se kůrka obvykle zbarví do tmavě červena a je rostlinným filmem proti choroboplodným zárodkům všeho druhu. Pamatujte, že intenzivní červená barva se z látek obtížně vypere. K ošetření se proto doporučuje tmavé oblečení, rukavice a případně podložka na ochranu podlahy.

Šetrný k pokožce a 100% bez dopingu
Protože neobsahuje žádný alkohol, dračí krev nepálí kůži. Váš čtyřnohý přítel se tedy při aplikaci nezalekne - necukne sebou. Dále nabízí další velkou výhodu - je 100% přírodní a naprosto "bez dopingová". Pokud tedy svého koně rádi berete na turnaje, můžete dračí krev bez váhání použít. To samozřejmě neplatí jen pro Vašeho koně, ale také pro použití u psů a koček.

Kupte si kapky čisté dračí krve – objevte své doplňky v kvalitě Waldkraft již nyní
Jsou pro vás důležité vysoce kvalitní a eticky vyráběné produkty? Pak je náš žebříček hodnot totožný. I proto se náš extrakt z dračí krve nejen pěstuje a sklízí udržitelným způsobem, ale také se ručně plní do lahví a balí v našem německém Waldkraft závodě. Tímto způsobem můžeme zaručit, že je váš produkt zcela bez přísad a plniv. Pokud často nakupujete naši přírodní kvalitu, pak už dobře víte, že každá složka je pečlivě vybírána, testována a vyvážena pro dosažení nejlepších výsledků. Všechny naše produkty vyvíjíme ve spolupráci s lékaři a přírodními lékaři – a také je necháváme kontrolovat nezávislými laboratorními testy.

 

Použití
Mnoho možností využití dračí krve z ní dělá cennou surovinu. Ať už v krémech, tinkturách nebo čistou – naše dračí krev nabízí nejvyšší kvalitu pro všechny oblasti použití.

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Složení
100% míza ze stromu dračí krve (Croton Lechleri). Z udržitelných zdrojů indiánů kmene Quechua.

Objem
20ml / 50ml

Trvanlivost
24 měsíců

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Objem: 20ml / 50ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 6.1.2023
Dračí krev odvedla jako vždy skvělou práci! Tentokrát jsme ji dali našemu psovi na malou pooperační jizvu, která se díky tomu velmi dobře zahojila. Pomáhá velmi dobře i s pásovým oparem. Nyní to bereme celá rodina preventivně. Velmi děkuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.