Sprej proti mouchám, koňským mouchám a muchničkám (1 litr - 5 litrů)

Kód: A10000298 A10000298-3 A10000298-5 Zvolte variantu
Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena
Značka: AniForte
- –5 % –10 % až –10 %
bremsen ex spray 888284 1200x1200jpeg
2 013 Kč 3 355 Kč od 671 Kč - –5 % –10 % až –10 % 671 Kč / ks 1 912 Kč / ks 3 019 Kč / ks od 671 Kč / ks 0,67 Kč / 1 ml 0,64 Kč / 1 ml 0,60 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

AniForte® Bremsen-EX Spray se používá jako prevence před napadení koně mouchami nebo muchničkami. Sprej se skládá z vybrané kombinace esenciálních olejů s geraniolem a nabízí účinnou ochranu proti náletům much, mušek a muchniček, které jsou nepříjemné nejen pro koně, ale i pro jeho žokeje.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Bremsen-EX Spray - dlouhotrvající ochrana a okamžitý účinek proti mouchám

Mouchy jsou v létě pořádná otrava, a to nejsou jedinou hrozbou pro Vašeho koně. Tou další je menší varianta v podobě mušek, jež stejně jako některé druhy much štípou koně a sají jeho krev. Bílkoviny v ní obsažené potřebují ke kladení vlastních vajíček. Všichni víme, že nejvíce útočí v dusných a teplých dnech, protože toto počasí obzvlášť milují. Proto je vhodné se v těchto dnech chránit a používat sprej proti mouchám a muškám.

  • Účinně drží mouchy dál od koně.
  • Vhodné i do vnitřních prostor, jako jsou stodoly či stáje.
  • Kombinace esenciálních olejů a geraniolu.
  • Snadná aplikace.
  • Účinná a dlouhotrvající ochrana.

Znáte to na vlastní kůži, když je hezký letní den, který přímo vybízí k vyjížďce? Nebo chcete s koňmi strávit den ve stájích a v obou případech vám společný čas s koněm ničí přítomnost much? To je něco, co vadí nám. Pro koně jsou však mouchy nejen pocitově nepříjemné, ale i nebezpečné. Čím? Mohou koně vystavovat neustálému stresu - zvířata se musí neustále třást a snažit se těch malých pijavic za každou cenu zbavit. Hodně štípanců na jednom místě může způsobit otoky a silné svědění. Kousnutím se přitom mohou přenášet i nebezpečné nemoci. Existují tedy dobré důvody, proč chránit své zvíře sprejem proti mouchám.

Náš sprej AniForte® Bremsen-EX obsahuje pečlivě vyváženou kombinaci esenciálních olejů a geraniolu jako základ, který nabízí spolehlivou ochranu při bezstarostných projížďkách lesem i při pobytu ve stáji a na pastvinách.

Kromě tohoto spreje proti mouchám můžete v sezóně parazitů posílit imunitní systém koně také tím, že objevíte například náš šípkový prášek bohatý na vitamín C nebo naši všestrannou rostlinou péči AniForte® 4v1 Complete Horse (viz související produkty). 

 

Použití

Nastříkejte rovnoměrně na srst/kůži koně nebo sprej rozetřete houbičkou. Frekvence aplikace závisí na individuálních životních podmínkách zvířete. Vyhněte se, prosím, očím a nosním dírkám. Jemně naneste na oblast hlavy pomocí houbičky nebo hadříku. Vhodné i na postroj koně.

 
Složení
Voda, citronový eukalyptový olej, geraniol, olej z hřebíčkových listů, olej ze skořápek vlašských ořechů, solubilizátor
 
Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Doba použitelnosti 12 měsíců po otevření.
 

Objem
Vyslyšeli jsme recenzi paní Petry a rozšířili základní balení 1000ml o další dvě varianty a sice 3x1000ml a 5x1000ml se zvýhodněnou cenou 5% pro tříkusovou variantu a 10% pro pětikusovou variantu (počítáno z celkové ceny za 3, respektive za 5 kusů). 

 

Bezpečnostní informace o produktu

Bezpečnostní pokyny:
Používejte biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Pouze pro vnější použití na neporušenou pokožku! Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyhněte se kontaktu s očima!

Pokyny pro první pomoc:
Všeobecné pokyny: V případě nehody nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (je-li to možné, ukažte návod k obsluze nebo bezpečnostní list).
Při nadýchání: V případě nehody při nadýchání: Vyveďte postiženého na čerstvý vzduch a udržujte jej v klidu. V případě podráždění dýchacích cest vyhledejte lékaře.
Při styku s kůží: Opatrně omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. V případě podráždění pokožky vyhledejte lékaře.
Po kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud se cítíte nějaké obtíže, poraďte se s oftalmologem.
Po požití: Ústa důkladně vypláchněte vodou. Nechte pacienta vypít velké množství vody po malých doušcích (efekt ředění). Nevyvolávejte zvracení. Objeví-li se nevolnost nebo máte-li pochybnosti, vyhledejte lékařskou pomoc.
 

Likvidace:
Řádná likvidace probíhá v souladu s platnými zákony a předpisy regionálních likvidačních společností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůň
Objem: 1000ml / 3x1000ml / 5x1000ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 24.3.2023
Velmi příjemně voní a do jisté míry pomáhá proti otravným mouchám. Jen škoda, že láhve jsou k dostání pouze v jednom litru a ne ve 3 nebo 5 litrech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.