Startovací balíček od Aniforte® - střední

Kód: A10002043
1 739 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Startovací balíček střední velikosti obsahuje totéž co malý startovací balíček. Navíc je zde stylová miska na krmivo spolu s podložkou, aby měl hafan z čeho baštit a zároveň kolem sebe z radosti příliš nenatrousil :-) 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Aniforte® startovací balíček pro psy - střední

Střední startovací velikost myslí na ty, co zapomněli k plechovkám s masem pořídit hezkou praktickou misku s podložkou. Tyto dvě položky jsou zde navíc k malé sadě, která je zde obsažena rovněž. 

Takže rekapitulace - na co se můžeme těšit?
=> 6x Mokré krmivo řady AniForte® PureNature (6x 400 gramů)
=> 1x Psí pamlsky - vyrobeno z hovězího masa
=> 1x Psí pamlsky - vyrobeno z ovoce a zeleniny
=> MultiVETAL - přírodní vitamínový prášek (100 gramů)
=> Stylová keramická miska vhodná na všechny druhy krmiva i tekutin
=> Praktická voděodolná podložka pod misku s okrajem proti přetečení
 
Kvalitní krmivo a vyvážená strava jsou základem pro pohodu a zdraví. Proto při vývoji a výrobě našeho mokrého krmiva pro psy klademe velký důraz na nejkvalitnější přírodní suroviny a šetrnou přípravu. Na rozdíl od mnoha jiných výrobců krmiv se proto obecně obejdeme bez zpracované masové, kostní moučky, umělých přísad nebo konzervantů a proteinových náhražek, jako je sója. Řada mokrého krmiva AniForte® PureNature je vysoce kvalitní jednoproteinové kompletní krmivo pro psy. 
V malém startovacím balíčku najdete k testování následující druhy:
 
Dále jsou tam dvoje pamlsky. Pamlsky by měly být nejen chutné, ale také přírodní a zdravé. Naše obzvláště oblíbené pamlsky z ovoce a zeleniny a také pamlsky z hovězího masa zpracováváme pro vaše pejsky obzvláště šetrně. Jen tak v nich zachováme všechny cenné složky vysoce kvalitních surovin.  Jsme si jisti, že si je Váš hafan opravdu zamiluje.
 
Přirozená podpora imunitního systému a metabolismu Vašeho pejska - MultiVETAL. Aby byl váš pes optimálně zásobován vitamíny a minerály, naši veterinární lékaři doporučují podpořit organismus vysoce kvalitními přírodními látkami. Pouhých několik gramů denně (dodržujte doporučené krmení) nasypaných do krmiva pomáhá při příznacích nedostatku a podporuje imunitní systém a metabolismus vašeho psa. MultiVETAL je jedním z našich bestsellerů pro přirozenou podporu našich čtyřnohých přátel. Výrobek se skládá výhradně z vysoce kvalitních přírodních surovin, jako jsou pivovarské kvasnice, ječná tráva, moučka z mořských řas, acerola a acai.
 
Příslušenství - miska s podložkou. Aby si váš pes mohl opravdu vychutnat naše lahodné a přírodní mokré krmivo pro psy, náš střední uvítací/startovací balíček pro psy obsahuje naši vysoce kvalitní keramickou misku na krmení spolu s praktickou voděodolnou podložkou s okrajem proti přetečeníTo udělá radost nejen vašemu pejskovi, ale i vám. S podložkou pod misku a miskou na krmení omyvatelnou v myčce vypadá vaše místečko pro krmení pejska nejen šik, ale zároveň jej můžete také velice snadno udržovat v čistotě.  
 
Máte nějaké dotazy k uvedeným produktům nebo k celému balíčku? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat.  
 
 
Použití
Mokré krmivo řady AniForte® PureNature
Podávejte cca 130 g - 200 g na 5 kg tělesné hmotnosti denně.
Toto dávkování je pouze doporučením. Krmení musí být přizpůsobeno potřebám psa (aktivita, věk, plemeno, velikost a zdravotní stav) zvířete. Vždy zajistěte dostatek pitné vody.
Poznámka: Krmte vždy při pokojové teplotě a po otevření uchovávejte v chladničce. V případě potřeby prodloužení doby trvanlivosti otevřených balení objednejte naše víčka na plechovky.   
 
Pamlsky
Používejte prosím střídmě s ohledem na denní krmnou dávku vašeho psa a vždy zajistěte dostatek čerstvé pitné vody.
 
MultiVETAL prášek
Psi na 10 kg: 1 g denně
(1 odměrka odpovídá 2 g)
Prášek lze jednoduše přimíchat do denního krmiva. Dodáváno s praktickou dávkovací lžičkou. 
 
 
Složení
Viz produktové karty jednotlivých produktů:
 
 
Informace k produktu
Miska
Barva:  krémově bílá
Materiál:  keramika a bambus
Výška:  6,9 cm (s bambusovou základnou: 8 cm)
Průměr:  15 cm
Kapacita:  780ml
Hmotnost (s bambusovou základnou):  cca 710 g
Barva:  černá
Materiál:  100% potravinářský silikon, voděodolný
Rozměry produktu:  48 x 30 x 0,5 cm
Hmotnost:  cca 190 g
 
  
Skladování 
Otevřenou plechovku mokrého krmiva skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla. K utěsnění můžete použít naše víka, viz související produkty. Ostatní produkty skladujte v chladu a suchu.
 
Obsah balíčku
=> Mokré krmivo - 6 x 400g
=> Pamlsky - 2 x 150g
=> MultiVetal prášek - 100g
=> Miska na krmivo - 1x
=> Podložka pod misku - 1x
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.