AniForte® Průduškové byliny pro koně (1 kg)

Kód: A10000213
910 Kč / ks 91 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

AniForte® Průduškové bylinky pro koně se skládají z různých vysoce kvalitních bylin. Jsou bez jakýchkoliv přísad, podporují a čistí přirozeným způsobem dýchací systém vašeho koně, podporují jej při kašli. Směs bylin obsahuje eukalyptus, kořen proskurníku, tymián, jitrocel, islandský lišejník, řeřichu, křen, oregano a anýz. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Průduškové bylinky pro koně - podpora dýchacích cest a průdušek

Rádi byste v chladném období udělali něco dobrého pro svého koně a jeho zdraví? Pak jsou pro vás naše průduškové bylinky od AniForte® to pravé. Naše průduškové bylinky pro koně se skládají z různých vysoce kvalitních bylin, jsou bez jakýchkoliv přísad a podporují dýchací systém vašeho koně přirozeným způsobem. Běžně koně jedí trávu a bylinky volné přírodě sami. S dostupností trávy nebo sena ještě nebývá takový problém. Kůň by měl od vás dostat pomocnou ruku v případě bylin, které v takto nabízeném složení nejsou ve volné přírodě pohromadě běžně dostupné.  

Z čeho jsou naše bylinky pro koně vyrobeny?
Směs je vyráběna s našimi průduškovými bylinami v AniForte®. Vyvinuli jsme zvláště účinnou bylinnou směs z vysoce kvalitních bylin jako doplněk ke každodennímu krmení vašich koní. Obsahuje eukalyptus, kořen proskurníku, tymián, jitrocel, islandský lišejník, řeřichu, křen, oregano a anýz.
 
Jaké výhody nabízejí průduškové byliny vašim koním?
Eukalyptus se skládá převážně z esenciálního oleje cineolu. Esenciální oleje jsou známé tím, že posilují imunitní systém, obsahují antimikrobiální vlastnosti a mají protizánětlivé, vykašlávací a antispasmodické vlastnosti (uvolňující, protikřečové). To je i případ našich bylinek pro koně s cineolem, který je zvláště známý svými vykašlávacími vlastnostmi. Tato pozitivní podpora byla prokázána také ve studiích přechodných respiračních poruch na zvířatech.
 

Kořen proskurníku, který tvoří ochrannou vrstvu na sliznicích dýchacího ústrojí vašeho koně, slouží k podpoře přirozené funkce plic. To může zmírnit stávající záněty v případě reakce. V případě prevence tím můžete koni pomoci v tom, aby byly jeho dýchací cesty v chladném období neustále čisté.

Islandský lišejník, který se také nachází v koňských bylinkách, je obzvláště oblíbený u koní, kteří mají dočasné dýchací potíže. Ukázalo se, že surovina může mít podpůrný účinek na úlevu od kašle.

Další zvláštností našich bylin AniForte® Bronchial je řeřicha, která obsahuje důležitou a účinnou složku methylcystein. Tato látka podporuje fyziologickou funkci dýchacích cest a podporuje tak čištění průdušek přirozenou cestou.

 

Použití
Velcí koně (cca 500 kg): 70 g denně
Malí koně a poníci: 35 g denně
(1 odměrka odpovídá 35 g)
 
Způsobů podávání je několik. Jedna z nich je přimíchat byliny na sucho. My je doporučujeme spíše namočit na 5-7 minut do horké vody a následně je přikrmovat. Alternativně je možné také přimíchat je do zápary a krmit společně s ní. Standardně podávejte po dobu 10 - 14 dní. 
 
 
Složení
20% eukalyptových listů řezaných (90% cineolu); řezané listy jitrocele, 12% řezaných kořenů proskurníku, jemný anýz, 10% islandského lišejníku, oregano drcené, 10% řezané řeřichy (0,2 % methylcystein), tymián drcený, řezaný kořen křenu
Analytické složky:
Hrubý protein -  11,5%, hrubý tuk -  4,2%, hrubá vláknina -  15,3%, hrubý popel -  8,0%
 
Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem.
 

Objem
1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Co pomáhá na posílení imunity koně
Hmotnost: 1.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 31.3.2023
Můj kůň velmi silně kašlal. Dali jsme mu tyto bylinky a? Po třech dnech byl kašel pryč! Mohu jen doporučit!!! Děkujeme a zdravíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.