Arthridea Adhoc - rychlá podpora kloubů (250 ml)

Kód: WK10023
1 290 Kč / ks 5,16 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Arthridea Adhoc - přírodní doplňkové krmivo s ohledem na kloubní metabolismus. Problémy spojené s pohybovým aparátem u psů, koček a koní začínají většinou pozvolna a neznatelně. Pak ale často zaútočí o to razantněji. Pro podporu funkce kloubů - tady a teď - zejména v reakci na zranění způsobené vlhkým a chladným počasím, při hře nebo sportu, Waldkraft vyvinul Arthridea Adhoc = hasič při vzniku požáru v podobě problému či zranění.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Arthridea Adhoc - Rychlá podpora kloubů

Arthridea Adhoc - doplňkové krmivo s turboefektem
Naše inovativní, čistě rostlinná Arthridea Adhoc se nabízí jako ideální doplněk k Arthridea, který je určen pro delší podávání (alespoň 2-3 měsíce) a zůstává věrným každodenním společníkem při fyziologickém vývoji kloubů. Arthridea Adhoc je dokonalým pomocníkem pro psy, kočky a koně, kdy je vyžadována rychlá akce. 

Arthridea Adhoc znamená:
-  unikátní receptura z nejsilnějších rostlinných extraktů,
-  ideální doplněk k podpoře při zánětech, bolestech kloubů, namoženinách a pohmožděninách,
-  snadná aplikace díky tekuté formě,
-  dobrá biologická vstřebatelnost díky tekuté formě,
-  podporuje fyziologickou funkci kloubů,
a dokonalý doplněk k Arthridea

Složení Arthridea Adhoc
Extrakt z Jírovce (lidově též kaštan) - Semena rostliny z čeledi mýdelníkovitých obsahují osvědčený aescin. Extrakt má podpůrný účinek na průtok krve a posiluje žíly.
Extrakt z Měsíčku lékařského – První zmínky o měsíčku lékařském v této souvislosti pocházejí z 12. století. Už tehdy se atraktivní kvetoucí rostlina využívala mnoha způsoby.
Extrakt z Arniky – Květy obsahují mimo jiné flavonoidy, silice thymol, fenolové karboxylové kyseliny a kumariny.
Extrakt z Kostivalu lékařského – Dekorativní rostlina s květy amarantové barvy stimuluje krevní oběh. Za cenné vlastnosti se zde považují třísloviny, alantoin, sliz, terpeny a kyselina rozmarinová. Kostival je osvědčený prostředek na podporu kloubů a známý pro své léčebné vlastnosti s ohledem na zlomeniny.
Ginkgo tinktura – Ginkgo rostlina existovala již před 250 miliony let: živá fosilie přežila doby ledové, může žít více než 1.000 let a je extrémně odolná. Dlouho byla obecně uctívána jako energizující a prodlužující život a Číňané i Japonci ji uctívali jako posvátnou zejména pro svou vitalitu a sliby zázraků. Přírodní cenné složky jsou v jejích listech, včetně diterpenů, seskviterpenů a flavonoidů. Látky zabraňují srážení krve, potenciálně zlepšují průtokové vlastnosti krve a zachycují volné radikály, které zase mohou chránit buňky.
Tinktura Ďáblova drápu - Rostlina vděčí za svůj ďábelsky znějící název dřevnatým plodům, které jsou opatřeny ostny. Složkami obsaženými v hlízách postranního kořene jsou hořčiny, zejména harpagosid. Dále pak flavonoidy a akteosid. Podle studie na univerzitě ve Freiburgu mají přípravky z kořene Ďábelského drápu spektrum účinnosti srovnatelné se syntetickými protizánětlivými léky.
Vrbová tinktura – Vrbová kůra je známá již od starověku. Vědecké studie ukazují, že vrbová kůra může v jednotlivých případech působit proti bolesti a protizánětlivě. Stará rostlina se používá především v oblasti kloubů a zad.
 
Rozdíly mezi Arthribasis, Arthridea a Arthridea adhoc
Každý z těchto tří produktů má jiný účel. Společně však pokrývají všechny žádoucí formy dodatečné podpory pro pohybový aparát Vašeho mazlíčka. Nezapomínejte, že se jedná o výhradně přírodní, které jsou také ideální jako doplněk ke konvenční léčbě terapeuty.
Arthribasis nabízí dobrou základní péči a je zaměřena na starší zvířata, která jsou stále bez příznaků pohybových potíží.
Arthridea se používá u pokročilého postižení pohybového aparátu.
Arthridea Adhoc je ideálním společníkem pro psy, kočky a koně, kdy je vyžadována rychlá akce.
Všechny tři produkty jsou dalším vývojem dříve oblíbeného Arthridonum H, které u nás najdete také jako Arthribasis - samozřejmě bez těžko stravitelné laktózy obsažené v Arthridonum.

 

Doporučené denní dávkování
Psi: 2-4 ml dvakrát denně
Kočky: 0,5 - 1 ml jednou denně
jako doplněk stravy po dobu minimálně 6 týdnů. 

Složení
Extrakt z Jírovce, extrakt z Arniky, extrakt z Měsíčku lékařského, extrakt z Kostivalu lékařského, Ginkgo tinktura, tinktura Ďábelského drápu, Vrbová tinktura

Obsah
250ml

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Trvanlivost
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.6 kg
Objem: 250ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 15.1.2023
Můj pes dostává už druhou lahvičku Adhoc a svědčí mu to. Má artritidu v loktech, navíc na levém lokti nemá synoviální tekutinu. Adhoc snáší velmi dobře, přidávám do krmiva bez komplikací. Vím, že na tak těžkou artrózu neexistuje žádný zázračný lék, ale tenhle doplněk velmi dobře pomáhá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.