Veverčí hnízdo AniForte® Wild

Kód: A10001997
1 427 Kč / ks 1 427 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Domeček pro veverky AniForte® Wild je ideálním místem pro hnízdění a spaní veverek. Veverky zde spí, odpočívají i hibernují. Domeček je z jedné strany uzamykatelný na skobičku a je také ideální hnízdící budkou pro odchov mláďat. Milovníky zvířat a zahradníky potěší elegantně řešený styl veverčího hnízda, které je vyrobeno z kvalitních materiálů odolným vůči povětrnostním vlivům a je tak ideální ochranou pro tyto krásná malá zvířátka.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Wild - robustní a odolný domeček pro veverky
 

Naše veverčí hnízdo z řady AniForte® Wild je vyrobeno z robustního masivního dřeva klenu, jasanu, břízy nebo jilmu. Používáme pouze přírodní udržitelné masivní dřevo bez chemických úprav, získané z udržitelného lesnictví.

Kvalitní zpracování příbytku zaručuje jeho dlouhou životnost a zároveň odolnost vůči povětrnostním vlivům a dešti. Bouda nabízí dostatek prostoru pro rodinku veverek a je vybavena třemi otvory o průměru 7 cm, které slouží jako únikové cesty.

 
Domeček jako podpora pro zachování druhu (veverek)
 

Veverčí hnízda jsou ideální ochranou zvířat před predátory, jako jsou psi a kočky. Přispívají ale také k zachování druhu a ochraně mláďat. Protože zemědělství a bytová výstavba stále více ovlivňují ekosystémy, které jsou nezbytné pro přežití našich původních divokých zvířátek.

S veverčími domečky na vlastní zahradě nebo na balkoně můžete rozšířit obydlí divokých hlodavců a přispět k přežití jejich potomků.

 

Informace k instalaci
Budka pro veverky by měla být zavěšena ve výšce 4 m, aby byla zvířata chráněna před kočkami a jinými zloději. Čím výše je úkryt umístěn, tím více času mají hlodavci na svou záchranu v případě nebezpečí. Při zavěšování produktu použijte dodaný šroub.
Boční strana budky lze snadno otevřít pro snadné čištění. Je velmi důležité čistit budku každoročně po vylíhnutí mláďat z hnízda (říjen až prosinec).
 
Poznámka
Dřevo je neošetřené. Pro dlouhou životnost doporučujeme ošetřit dřevo trochou lněného oleje. 
 
 
Rozměry (přibližně)
Šířka: 28 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 34 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.