Hnízdící budka pro kosy a další polojeskynní ptactvo

Kód: 710050-0001
Tip
Značka: REAVET
716 Kč / ks 716 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Masívní ptačí budka vyrobená ze 100% přírodního borovicového dřeva. Speciálně druhově přizpůsobená hnízdící budka bez vletového otvoru, s montážní lištou a předvrtaným otvorem k zavěšení. Díky sešroubovaným prvkům velice stabilní. Dodáváme již smontováno.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Hnízdící budka pro kosy a další podobné ptactvo bez vletového otvoru (polojeskynní - s pootevřeným vchodem)
 

Naši ptáci mají nejen méně stanovišť, ale také méně potravy. Více než polovina všech ptačích druhů je dnes považována za ohroženou nebo vykazuje znepokojivé úbytky populace. Instalace hnízdících budek je důležitým prvním krokem k propagaci původních druhů! Všechny budky WILDLIFE HOME jsou vyrobeny z přírodního masivního dřeva, mají velkorysý vnitřní povrch, zdrsněný vnitřek a větrací otvory.

  • Neošetřené přírodní dřevo.
  • Vhodná konstrukce.
  • Šroubované dřevěné prvky.
  • Lehká instalace.

Hnízdící budka pro kosy WILDLIFE HOME nabízí našim opeřeným kamarádům bezpečný a pohodlný prostor pro fázi rozmnožování a odpočinku. Tato budka vyrobená z pevného dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům, zaručuje odolnost a ochranu v různých povětrnostních podmínkách. Druhově specifický vstupní otvor umožňuje kosům snadný přístup. Střecha budky poskytuje dodatečnou ochranu před deštěm a silným slunečním zářením. Dřevěné prvky jsou navíc broušeny a sešroubovány dohromady kvůli celkové odolnosti. Hnízdící budka pro kosy snadno odolá širokému spektru povětrnostních podmínek a nabízí bezpečné a pohodlné ubytování pro polojeskynní hnízdící ptáky, jako jsou kosi, konipásci, lejsci skvrnití, červenky obecné a střízlíci obecní. Montáž je neuvěřitelně snadná: každá budka je dodávána s předvrtaným závěsem, který vám umožní snadné připevnění budky ke stromu nebo plotu vaší zahrady.

Pravý čas? Hnízdící budka by neměla být k dispozici pouze v období rozmnožování, tedy na jaře. Doporučujeme ji nainstalovat před začátkem podzimního chladného období! Divocí ptáci hledající ochranu vděčně přijímají hnízdící budku jako místo k přezimování. Zároveň se zvyšuje pravděpodobnost, že se další jaro vrátí zpět ke svému dalšímu odchovu.

S naší budkou WILDLIFE HOME můžete aktivně přispívat k ochraně ptačího světa a zároveň si užívat radost z pozorování a podpory těchto fascinujících ptáků na vlastní zahradě.

 
 
Umístění
Hnízdící budka by měla být umístěna v klidném a chráněném rohu zahrady, nejlépe východním nebo jihovýchodním směrem, aby nedocházelo k přímému slunečnímu záření. Měla by být umístěna ve výšce 2-4 metrů, mimo dosah predátorů. Nezavěšujte budku na silně kývající se větve, abyste ochránili mláďata před takovým typem rušení a nebezpečí jejich vypadnutí. 
 
Čištění
Po období rozmnožování na podzim nebo v zimě by měly být budky vyčištěny, aby se odstranila všechna zbývající hnízda, paraziti nebo patogeny. Abyste zabránili šíření nemocí, nevyhazujte materiály pro hnízdění na zahradě. K odstranění nečistot použijte teplou vodu a kartáč. Po vyčištění by měla hnízdní budka před opětovným zavěšením důkladně vyschnout.
   
 
Materiál
  • 100% borovicové dřevo
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete, pouze zavěsíte
  • Rozměry: 19 x 22 x 25,5 cm (Délka x Šířka x Výška)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!