Hnízdící budka (nejen) pro červenky

Kód: 810035-0001
773 Kč / ks 773 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Hnízdící budka vyrobena z masívního dřeva s FSC certifikací. Specificky přizpůsobená budka s pootevřeným oválným vchodem. Dobré klima díky přírodnímu, cca 2 cm silnému masivnímu dřevu. Díky sešroubovaným prvkům velice stabilní. Dodáváme již smontováno.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Hnízdící budka (nejen) pro červenky
 

Naše hnízdící budka pro červenky je vyrobena ze 100% přírodního masivního dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům, aby našim opeřeným hostům nabídla pohodlný domov. Tato hnízdící budka, speciálně upravená pro potřeby červenek, má polootevřený oválný vchod, který umožňuje ptákům ideální přístup. Dřevěné prvky jsou navíc pro svou větší odolnost a delší životnost obroušeny a vzájemně sešroubovány. Budka má dále zabudované ventilační otvory pro vynikající cirkulaci vzduchu, což umožňuje stálý přísun čerstvého vzduchu. Montáž je neuvěřitelně snadná: každá budka je dodávána s předvrtaným závěsem, který umožňuje snadné připevnění ke stromu nebo plotu vaší zahrady.

  • 100% vyrobeno z přírodního masivního dřeva s FSC certifikací, odolného vůči povětrnostním vlivům.
  • Druhově specificky přizpůsobená budka s pootevřeným oválným vchodem.
  • Dobré klima díky přírodnímu, cca 2 cm silnému masivnímu dřevu.
  • Větrací otvory pro cirkulaci vzduchu.
  • Vysoce kvalitní zpracování se šroubovanými dřevěnými prvky.

Pravý čas? Hnízdící budka by neměla být k dispozici pouze v období rozmnožování, tedy na jaře. Doporučujeme ji nainstalovat před začátkem podzimního chladného období! Divocí ptáci hledající ochranu vděčně přijímají hnízdící budku jako místo k přezimování. Zároveň se zvyšuje pravděpodobnost, že se další jaro vrátí zpět ke svému dalšímu odchovu. 

Udržitelné lesnictví: Reavet spolu se společností Wildtierliebe sází na dřevo s certifikací FSC, aby výrobce zajistil, že všechny jeho produkty na ochranu přírody splňují nejvyšší ekologické standardy a přispívají k ochraně lesů. Používáním udržitelných surovin, jako je naše dřevo, přispívají nejen k ochraně životního prostředí, ale díky masivnímu dřevu rovněž nabízí vysokou odolnost a dlouhou životnost.

 
 
Umístění
Hnízdící budka by měla být umístěna v klidném a chráněném rohu zahrady, nejlépe východním nebo jihovýchodním směrem, aby nedocházelo k přímému slunečnímu záření. Měla by být umístěna ve výšce 2-4 metrů, mimo dosah predátorů. Nezavěšujte budku na silně kývající se větve, abyste ochránili mláďata před takovým typem rušení a nebezpečí jejich vypadnutí. 
 
Čištění
Po období rozmnožování na podzim nebo v zimě by měly být budky vyčištěny, aby se odstranila všechna zbývající hnízda, paraziti nebo patogeny. Abyste zabránili šíření nemocí, nevyhazujte materiály pro hnízdění na zahradě. K odstranění nečistot použijte teplou vodu a kartáč. Po vyčištění by měla hnízdní budka před opětovným zavěšením důkladně vyschnout.
 
 
   
Materiál
  • 100% přírodní masivní dřevo s FSC certifikací
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete, pouze zavěsíte pomocí předvrtaného otvoru
  • Rozměry: 14,5 x 25 x 21,5 cm (Délka x Výška x Šířka)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!