Krmný sloupek na obiloviny s extra rozšířenou podávací miskou

Kód: 710310-0001
Tip
Značka: REAVET
487 Kč / ks 487 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Krmný sloupek s praktickým závěsným zařízením. Vyroben z plastového odolného materiálu vůči povětrnostním vlivům. Sloupek má rozšířenou spodní plastovou misku až na 21,5 cm. V misce jsou odvodňovací otvory na odvod dešťové vody - nemusíte se obávat namokvalého krmiva - hygiena je pro nás i vaše ptáčky hodně důležitá.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Krmný sloupek pro pohodové a hygienické krmení ptactva (určen pro krmení obilovinami), s rozšířenou plastovou miskou na 21,5 cm
 

Domácí krmný sloupek s velkou/rozšířenou krmnou spodní deskou/miskou je to nejlepší krmítko pro ptáky na vaši zahradu nebo balkón. Tento krmný sloupek vyrobený z plastu odolného vůči povětrnostním vlivům nabízí nejen bezpečné místo pro krmení pro naše opeřené přátele, ale také mnoho praktických výhod. Extra velká sběrná deska spolehlivě zachytí přebytečnou potravu pro ptáky, zajistí čistotu a minimalizuje plýtvání krmivem. Dešťové drenážní otvory na dně misky zajišťují nepřetržitý odtok vody a udržují krmivo vždy suché i v proměnlivém počasí. Krmný sloupek je speciálně navržen pro použití obilného krmiva a je ideální pro celoroční krmení volně žijících ptáků na vaší zahradě, terase či balkóně.

  • Méně spadlého krmiva pod sloupkem díky rozšířené spodní misce.
  • Dešťové odvodňovací otvory pro hygienické krmení - už žádná stojatá voda, namokvalé krmivo, plísně.
  • Integrované zavěšení.
  • Snadné otevírání a čištění.

Praktický kovový závěs umožňuje snadné umístění na stromy či keře nebo na jiná místa ve vaší zahradě nebo na vašem balkóně. Tento dávkovač krmiva je speciálně navržen pro krmení obilovinami. Můžete jej snadno plnit i čistit, abyste svým ptákům poskytli rozmanitý a zdravý zdroj potravy.

Nabídněte svým opeřeným přátelům lákavý zdroj potravy a těšte se na pohled na různé druhy ptáků, kteří se shromažďují kolem sloupku na vaší zahradě, aby posvačili na tomto luxusním zavěšeném krmítku.

 

Materiál
  • Materiál: 100% voděodolný plast (odolný vůči povětrnostním vlivům)
  • Praktické kovové zavěšení
  • Rozměr: 21,5 x 21,5 x 35 cm (21,5x21,5 cm je průměr spodní misky, 35 cm je výška sloupku)
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!