Krmítko na lojové koule - už žádné plastové síťky

Kód: 710210-0001
565 Kč / ks 565 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Stabilní kovové závěsné krmítko na lojové koule s háčkem. Velký otvor pro snadné plnění až devíti lojovými koulemi najednou. S praktickou ochrannou stříškou proti dešti. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Krmítko určené pro krmení lojovými koulemi - dostatek místa až pro 9 koulí najednou
 

Usnadněte ptákům krmení s ekologickým domácím kruhem na krmení lojovými koulemi, a to bez plastové síťky! Krmítko na lojové koule je nejen ideálním řešením pro krmení ptáků, ale také ekologicky šetrnou volbou. Výběrem tohoto produktu podporujete udržitelnější způsob krmení ptáků a vyhnete se potenciálnímu ohrožení života ptáků kvůli plastové síťce, v které jsou zpravidla koule uloženy a prodávány. 

Krmítko na lojové koule nabízí udržitelný a bezpečný zdroj potravy pro ptáky ve vaší zahradě. Na rozdíl od běžných nádob na krmivo s plastovými síťkami je tento zásobník koulí navržen tak, aby byl šetrný k životnímu prostředí. Tím pádem se můžete stoprocentně vyhnout používáním škodlivých plastových sítěk, čímž zajistíte, že ptáci mohou jíst bezstarostně a bez rizika. Krmítko je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu s práškovým nástřikem, díky čemuž je odolné i vůči různým povětrnostním vlivům. Krmítko bude Vaším odolným společníkem pro krmení různých druhů volně žijících ptáků po celý rok na vaší zahradě nebo na vašem balkóně. Drátěná mřížka s úzkými oky umožňuje její naplnění cca 9 lojovými kuličkami.

  • Lze naplnit až 9 lojovými kuličkami.
  • Stabilní závěsné zařízení s háčkem.
  • Velký otvor pro snadné plnění.

Používáním krmítka na lojové koule pomáháte snižovat plastový odpad a chránit přirozené prostředí našich opeřených přátel. Vytvořte bezpečné a atraktivní krmné místo pro naše ptačí kamarády a užijte si pestrobarevnou aktivitu ptáků ve svém bezprostředním okolí.

 

Materiál
  • Materiál: Lakovaný kov.
  • Integrované zavěšení na háček.
  • Rozměry: 25 x 10 x 45 cm (D x Š x V)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!