Polojeskynní budka s plechovou střechou

Kód: 710040-0001
670 Kč / ks 670 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Polojeskynní ptačí budka vyrobená ze 100% přírodního borovicového dřeva. Speciálně uzpůsobeno ptactvu, jež potřebuje z poloviny otevřený vletový prostor. V podlaze se nacházejí otvory pro lepší vnitřní klima. Budka má montážní lištu a předvrtaný otvor k zavěšení. Díky sešroubovaným prvkům velice stabilní. Dodáváme již smontováno.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Polojeskynní budka nejen například pro červenky a konipásky, ale i pro další venkovní ptactvo
 

Naši ptáci mají nejen méně stanovišť, ale také méně potravy. Více než polovina všech ptačích druhů je dnes považována za ohroženou nebo vykazuje znepokojivé úbytky populace. Instalace hnízdících budek je důležitým prvním krokem k propagaci původních druhů! Všechny budky WILDLIFE HOME jsou vyrobeny z přírodního masivního dřeva, mají velkorysý vnitřní povrch, zdrsněný vnitřek a větrací otvory.

  • Neošetřené přírodní dřevo.
  • Vhodná konstrukce.
  • Šroubované dřevěné prvky.
  • Lehká instalace.

Hnízdící polojeskynní budka má pootevřený vchod, který slouží jako tzv. polojeskyně a nabízí našim opeřeným kamarádům bezpečný a pohodlný prostor pro fázi rozmnožování a odpočinku. Tato budka vyrobená z pevného dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům zaručuje odolnost a ochranu v různých povětrnostních podmínkách. Polojeskyně bez problémů odolá široké škále povětrnostních podmínek a nabízí našim chovatelům polojeskyň (jako je např. rehek, konipas, lejsek, červenka a střízlík) bezpečné a pohodlné ubytování. Montáž je neuvěřitelně snadná: každá budka je dodávána s předvrtaným závěsem, který umožňuje snadné připevnění ke stromu nebo plotu vaší zahrady.

Pravý čas? Hnízdící budka by neměla být k dispozici pouze v období rozmnožování, tedy na jaře. Doporučujeme ji nainstalovat před začátkem podzimního chladného období! Divocí ptáci hledající ochranu vděčně přijímají hnízdící budku jako místo k přezimování. Zároveň se zvyšuje pravděpodobnost, že se další jaro vrátí zpět ke svému dalšímu odchovu.

Poskytnutím bezpečného hnízdiště přispíváte k udržení populace polojeskynních hnízdících ptáků a podporujete ochranu přírody.

 
 
Umístění
Hnízdící budka by měla být umístěna v klidném a chráněném rohu zahrady, nejlépe východním nebo jihovýchodním směrem, aby nedocházelo k přímému slunečnímu záření. Měla by být umístěna ve výšce 2-4 metrů, mimo dosah predátorů. Nezavěšujte budku na silně kývající se větve, abyste ochránili mláďata před takovým typem rušení a nebezpečí jejich vypadnutí. 
 
Čištění
Po období rozmnožování na podzim nebo v zimě by měly být budky vyčištěny, aby se odstranila všechna zbývající hnízda, paraziti nebo patogeny. Abyste zabránili šíření nemocí, nevyhazujte materiály pro hnízdění na zahradě. K odstranění nečistot použijte teplou vodu a kartáč. Po vyčištění by měla hnízdní budka před opětovným zavěšením důkladně vyschnout.
   
 
Materiál
  • 100% borovicové dřevo
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete, pouze zavěsíte
  • Rozměry: 17 x 22,5 x 24,5 cm (Délka x Šířka x Výška)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!