Krmný sen - sypané krmivo pro ptáčky bez slupek (5 kg)

Kód: 810541-5000
877 Kč / ks 17,54 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Celoroční krmivo obohaceno o slunečnicová semínka bez slupek a o nejjemnější rozinky. Speciální krmivo pro jedlíky měkkého krmiva, jako jsou červenky, střízlíci apod. Zdroj bohatý na bílkoviny pro celoroční krmení. 100% přírodní produkt v prémiové kvalitě z regionu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Speciální krmivo pro ptačí jedlíky, jako jsou sýkorky, pěnkavy, vrabci a další.
 

Naše krmivo pro ptáčky v prémiové kvalitě bez pšenice je mimořádně výživné celoroční krmivo pro volně žijící ptáky, které se živí převážně obilím. Tato směs prvotřídních jader, semen a ořechů je ideální pro celoroční krmení a poskytuje bohatý zdroj potravy pro ptáky na vaší zahradě nebo na balkoně.

100% přírodní a zcela bez pšenice. Naše vysněné krmivo pro jedlíky obilí je lahodná směs vysoce kvalitních surovin, včetně slunečnicových semínek, arašídů, ovsa a dalších vybraných semen. Tato pečlivě vybraná směs poskytuje základní živiny a energii, kterou volně žijící ptáci potřebují, aby zůstali aktivní a zdraví po celý rok. Všestrannost našeho krmiva pro ptáky vám umožňuje přilákat širokou škálu ptáků včetně vrabců, pěnkav, strnadů a vrabců. Ať už v krmítku nebo rozházené po zemi, tato směs přitahuje nejrůznější opeřené návštěvníky.

  • Přírodní produkt z energeticky bohatých semen, zrn a vloček - bez pšenice!
  • Suroviny prémiové kvality - obohacené o slunečnicová semínka, arašídy a konopná semínka.
  • Druhově specifický zdroj potravy bohatý na bílkoviny pro celoroční krmení.
  • Obilné krmivo bohaté na živiny pro kompletní dodávku bílkovin.
  • Vyrobeno v Německu ve vakuově baleném sáčku.
Zaměřujeme se na regionalitu:
Naše krmivo pro divoké ptáky se vyrábí v tradičním mlýně v Německu. Mlýn je provozován 5. generací a existuje již více než 200 let. Společnost Wildtier Liebe se distancuje od průmyslového, levného a podřadného sériově vyráběného krmiva. Cítí rovněž závazek vůči našim divokým zvířatům dodávat vysoce kvalitní a druhově vhodná krmiva. Vděčí za to přírodě a cenným způsobem přispívá k udržitelné ochraně přírodních druhů.
 

Podpořte přirozenou rozmanitost a zajistěte, aby bylo o vaše opeřené kamarády dobře postaráno po celý rok. Užijte si podívanou a radost pozorováním různých druhů ptáků, které budou přitahovat naše krmné směsi pro ptáky, a ciťte se dobře ve svém okolí, obklopeni Vašimi divokými ptáčky.

 
 
Dávkování

Doplňkové krmení volně žijících ptáků je důležitým krokem v podpoře původních druhů s cílem zachovat náš rozmanitý život ptactva. Při krmení ptáků po celý rok je důležité postupovat tak, aby byl ptákům poskytnut spolehlivý zdroj potravy. Při krmení je třeba přísně dbát na čistotu.

Naše krmivo pro ptáky poskytuje našim opeřeným přátelům cennou podporu po celý rok. V jarním období slouží k doplnění energetických zásob ptáků a dodání potřebné hybnosti. Během léta hraje klíčovou roli při výchově silných mladých ptáčat. Na podzim pomáhá připravit ptáky na nadcházející chladné měsíce tím, že jim poskytuje základní živiny. V zimních měsících naše krmivo pro ptáky zajišťuje dostatečný přísun nezbytných tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek, které ptákům dodají energii, kterou potřebují pro chladné období. 

 
Složení
Slunečnicová semínka bez slupky, pšeničné vločky, rozinky, ovesné vločky, konopná semínka, olej
 
 
Obsah
5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 5.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!