Krmný sen - sypané krmivo pro pozemní krmítka (5 kg)

Kód: 810560-5000
849 Kč / ks 16,98 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Celoroční krmivo obohaceno o slunečnicová semínka bez slupek a o nejjemnější rozinky, lesní plody a arašídy. Speciální krmivo pro jedlíky měkkého krmiva, jako jsou červenky, střízlíci, kosi, pěnkavy, špačci apod. Zdroj bohatý na bílkoviny pro celoroční krmení. 100% přírodní produkt v prémiové kvalitě z regionu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Speciální krmivo pro ptačí jedlíky jako jsou červenky, střízlíci, kosi, pěnkavy, špačci a další.
 

Naše krmivo pro ptáčky v prémiové kvalitě pro pozemní krmítka. Jde o lahodnou směs, která je dokonale přizpůsobena nutričním potřebám ptáků, kteří preferují shánění potravy na/po zemi. Naše krmivo, vyrobené z vyvážené směsi vysoce kvalitních surovin, poskytuje rozmanitou a výživnou stravu, která přitahuje a krmí širokou škálu volně žijících ptáků. Krmná stanice na zemi nabízí těmto ptákům možnost využívat také krmení volně žijících ptáků. Pečlivý výběr surovin dělá z našeho krmiva nepostradatelný zdroj energie a živin pro pozemní krmítka.

  • Přírodní produkt vyrobený z energeticky bohatých semen, zrn a vloček (bez slupek).
  • Suroviny prémiové kvality - obohaceno o slunečnicová semínka bez slupek, o arašídy, bobule/ovoce a nejjemnější rozinky.
  • Druhově specifický zdroj potravy bohatý na bílkoviny pro celoroční krmení.
  • Vyrobeno v Německu, baleno ve vakuovém sáčku.

Snadno ovladatelné a ideální pro použití na zemi nebo v mělkých krmítkách = naše krmivo pro volně žijící ptáky je potěšením pro pozemní krmítka. Sledujte, jak se různé druhy, jako jsou kosi, červenky a drozdi, shromažďují kolem této lahodné směsi, aby se posilnili a hezky si pochutnali. Podpořte rozmanitost přírody a pomozte pozemním strávníkům cítit se na vaší zahradě pohodlně tím, že jim nabídnete naše vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky.

Zaměřujeme se na regionalitu:
Naše krmivo pro divoké ptáky se vyrábí v tradičním mlýně v Německu. Mlýn je provozován 5. generací a existuje již více než 200 let. Společnost Wildtier Liebe se distancuje od průmyslového, levného a podřadného sériově vyráběného krmiva. Cítí rovněž závazek vůči našim divokým zvířatům dodávat vysoce kvalitní a druhově vhodná krmiva. Vděčí za to přírodě a cenným způsobem přispívá k udržitelné ochraně přírodních druhů.
 

Podpořte přirozenou rozmanitost a zajistěte, aby bylo o vaše opeřené kamarády dobře postaráno po celý rok. Užijte si podívanou a radost pozorováním různých druhů ptáků, které budou přitahovat naše krmné směsi pro ptáky, a ciťte se dobře ve svém okolí, obklopeni Vašimi divokými ptáčky.

 
 
Dávkování

Doplňkové krmení volně žijících ptáků je důležitým krokem v podpoře původních druhů s cílem zachovat náš rozmanitý život ptactva. Při krmení ptáků po celý rok je důležité postupovat tak, aby byl ptákům poskytnut spolehlivý zdroj potravy. Při krmení je třeba přísně dbát na čistotu.

Naše krmivo pro ptáky poskytuje našim opeřeným přátelům cennou podporu po celý rok. V jarním období slouží k doplnění energetických zásob ptáků a dodání potřebné hybnosti. Během léta hraje klíčovou roli při výchově silných mladých ptáčat. Na podzim pomáhá připravit ptáky na nadcházející chladné měsíce tím, že jim poskytuje základní živiny. V zimních měsících naše krmivo pro ptáky zajišťuje dostatečný přísun nezbytných tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek, které ptákům dodají energii, kterou potřebují pro chladné období. 

 
Složení
Ovesné vločky, slunečnicová semínka bez slupek, žluté proso, pšeničné vločky, arašídy, rozinky, pšenice, konopí, jeřabiny, olej
 
 
Obsah
5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 5.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!