Pozemní stabilní krmítko pro kosy, červenky a další u země se krmící ptactvo

Kód: 710390-0001
459 Kč / ks 459 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Pozemní krmítko z materiálu odolného proti povětrnostním vlivům. Vyrobeno z jemné drátěné síťoviny pro optimální cirkulaci vzduchu a stabilních nožiček pro stabilní ustavení na pevnou podložku. Velká krmná kapacita pro moučné červy, obilné krmivo nebo arašídy. Výška je ideálně nastavena pro tento typ pozemních krmítek.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Praktická pozemní miska ke krmení ptáků moučnými červy, ptačím zobem nebo arašídy
 

Vítejte v kousku přírody na vlastní zahradě! Naše krmítko pro ptáky není jen krmná stanice - je to pozvánka pro opeřené návštěvníky, aby obohatili vaši zahradu nebo balkon.

Naše domácí podlahové krmítko pro ptáky vyrobené z materiálu odolného vůči povětrnostním vlivům a vybavené stabilními nožičkami nabízí ideální platformu pro krmení volně žijících ptáků po celý rok. Jemné drátěné pletivo a optimalizovaná výška 4 centimetry jsou speciálně přizpůsobeny typu spodního krmítka, aby právě ptáčkům stravujícím se u země umožnilo najíst se pohodlně a bezpečně. Díky velkorysé krmné kapacitě nabízí tato stanice dostatek prostoru pro různé krmivo, jako jsou mouční červi, obilná potrava nebo arašídy. Opeření návštěvníci včetně kosů, červenek, žluťásků, pěnkav a mnoha dalších volně žijících ptáků, si si toto nabídnuté stolování u vás zamilují.

  • Jemné drátěné pletivo.
  • Velká krmná kapacita pro moučné červy, obilné krmivo nebo arašídy.
  • Upravená výška pro spodní krmítka (4 centimetry).
  • Materiál odolný vůči povětrnostním vlivům. Krmítko je postaveno na stabilních nožkách - vhodné pro každé roční období.

Nabídněte svým opeřeným přátelům lákavý zdroj potravy a těšte se na pohled na různé druhy ptáků, kteří se shromažďují kolem této ideálně navržené krmné misky, aby na vaší zahradě či balkóně posvačili u luxusního pozemního krmítka.

 

Materiál
  • Materiál: Jemné drátěné kovové pletivo
  • Postaveno na třech stabilních kovových nožkách
  • Rozměr: 18 x 18 x 4 cm (D x Š x V), 18 cm je průměr misky, 4 cm je její výška

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!