Jednoduché okenní krmítko Birdy

Kód: 710411-0001
513 Kč / ks 513 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Krmítko vyrobené z akrylu odolnému vůči povětrnostním vlivům. Stabilní konstrukci jednoduše přichytíte na okno pomocí dvou výkonných přísavek. Ve spodní části vany najdete otvory pro lepší cirkulaci vzduchu. Vhodné pro sypané krmivo (ptačí zob, ořechy a moučné červy).

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Jednoduché okenní krmítko s velkou spodní částí (vaničkou) pro ptačí zob, ořechy nebo moučné červy
 

Ať je slunce, déšť nebo sníh, toto okenní krmítko je připraveno hýčkat ptáky po celý rok, a to přímo u vašeho okna! Toto krmítko pro ptáky vyrobené z odolného a průhledného plastu nabízí celoroční způsob, jak přilákat opeřené hosty. Snadné plnění umožňuje použití různých pamlsků jako je ptačí zob, křupavé arašídy nebo křupavé sušené moučné červy - hotový svátek pro opeřené labužníky!

Díky ochranné stříšce zůstanou ptačí pochutiny a opeření hosté v suchu i při dešti. S robustními přísavkami nabízí toto krmítko pro ptáky snadné připevnění k hladkým povrchům pro jedinečný zážitek z obdivování ptačího života z nejbližší vzdálenosti, jak jen je to možné. Otvory v základně zajišťují efektivní cirkulaci vzduchu. To podporuje nejen hygienické prostředí pro opeřené návštěvníky, ale pomáhá též krmivu zůstat déle čerstvé a použitelné.

  • Robustní a odolné vůči povětrnostním vlivům.
  • Velkorysá miska na krmení.
  • Spolu s otvory ve spodní části vaničky pro efektivní cirkulaci vzduchu.
  • Stabilní krmítko s dvěma výkonnými přísavkami.

S domácím krmítkem pro ptáky ve volné přírodě poskytujete nejen hygienické a udržitelné krmení ptáků, ale také aktivně přispíváte k podpoře místní rozmanitosti ptactva. 

 

Materiál
  • Materiál: vyrobeno z voděodolného akrylu
  • Integrované zavěšení na okno pomocí dvou výkonných přísavek
  • Rozměry: 15 x 8 x 14 cm (D x Š x V)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!