Insect Protect Forte - ochrana proti mouchám a hmyzu (500 ml)

Kód: 230150-0500
929 Kč / ks 1,86 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Účinná ochrana proti hmyzu pro koně. Okamžitě chrání před mouchami, komáry a dalšímu létajícímu hmyzu. Jednoduché dávkování pomocí praktického rozprašovače. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Insect Protect Forte - ochrana proti mouchám a hmyzu (500 ml)

Nepříjemné bzučení, divoké mlácení kolem sebe a nakonec stejně štípance? Nejen že to svědí, ale je to také velmi nepříjemné – noční můra každého majitele koně. Jak to můžete obejít a vyhlásit hmyzu válku?

REAVET Insect Protect Forte sprej proti mouchám a dalšímu létajícímu hmyzu je věrným společníkem v boji proti bzučícímu nepříteli. S praktickou rozprašovací hlavou lze sprej snadno nastříkat na srst či kůži a tam nechat rozvinout účinek přípravku. Olej obsažený v Eucalyptus citriodora, známém také jako eukalyptus citronový, zanechává srst nejen příjemně svěží, ale svou intenzivní vůní poskytuje okamžitou ochranu proti mouchám, ovádům a komárům. Saltidin je také osvědčený repelent proti hmyzu a odpuzuje řadu druhů much a komárů.

  • Účinná ochrana proti hmyzu díky esenciálním olejům.
  • Se svěží vůní citronového eukalyptu.
  • Okamžitá ochrana proti mouchám, muchničkám a komárům.
  • Snadné použití díky rozprašovači.

S pomocí REAVET Insect Protect Forte odpuzovače much a hmyzu svůj boj s otravnými škůdci určitě vyhrajete!

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho koně či poníka.

 

Použití

Mírně nastříkejte na srst či kůži ze vzdálenosti cca 25 cm. U citlivých koní aplikujte hadříkem nebo alternativně použijte gel. Koňaři si sprej nanášejí na kůži jen střídmě. Vyhýbejte se citlivým částem těla (oči, uši, nosní dírky a sliznice). Aktivní ochrana se spustí okamžitě. Pumpička sprej na ochranu proti hmyzu s Icaridinem (Saltidin).

 
Složení
Sek-butyl 2-(2-hydroxyethyl) piperidin-1-karboxylát (Icaridin / Saltidin®) 150 g/kg; Eukalyptový citriodora olej, hydratovaný, cyklizovaný 3g/kg
 
Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
500 ml
 
 

 

Bezpečnostní informace o produktu
Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí.
Biocidy používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte pod sedlem nebo oblečením. Nestříkejte na poškozené oblasti pokožky. Používejte pouze v dobře větraných prostorách, nevdechujte mlhu ze spreje. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc a předložte obal a etiketu. Pouze pro vnější použití.
 

Bezpečnostní pokyny:
Používejte prosím biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyhněte se kontaktu s očima a kůží! Nevdechujte sprej! Při kontaktu s kyselinou uvolňuje toxické plyny! Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo identifikační štítek. Pokud je větrání nedostatečné, používejte ochranu dýchacích cest.

Pokyny pro první pomoc:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými typy zdrojů vznícení. Nekuřte. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování.

Proveďte opatření proti elektrostatickým výbojům. Uchovávejte na dobře větraném místě. Zachovat chladnou hlavu.

Likvidace:
Zlikvidujte obsah/nádobu pro likvidaci problémového odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůň
Hmotnost: 0.55 kg
Objem: 500ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!