Mineral Complex – Váš zdroj všech minerálů v jednom (350 g)

Kód: WK10104
630 Kč / ks 180 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Minerální komplex Ranger nabízí vysoce kvalitní doplněk pro psy a kočky, který vašemu mazlíčkovi dodá nezbytné minerálystopové prvky a vitamíny. Všechny mikroživiny, které obsahuje, jsou čistě přírodního původu a jsou vysoce biologicky dostupné. Čtěte detail produktu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Mineral Complex - doplněk stravy pro psy a kočky, bohatý na minerály

Minerály hrají v organismu psů a koček důležitou roli. Jejich přítomnost je nezbytná pro správné fungování celého těla - esenciální mikroživiny posilují imunitní systém. V dnešním vysoce industrializovaném světě se některé důležité minerály do rostlin ani nedostanou, nebo jsou z velké části zničeny při tepelném zpracování. Ranger Mineral Complex poskytuje vašemu psovi a kočce důležité minerály. A jaké že to jsou, nebo co tento doplněk vlastně obshuje?

Hlavní hrdinové v minerálním komplexu
Syntetické látky jsou sice jako součást výživy psů a koček rozšířené, ale zdaleka nedokážou zcela nahradit nedostatek přirozených minerálů. Proto sázíme na čistě přírodní a vysoce biologicky dostupné látky. Přírodní původ a zřeknutí se levnějších syntetických zdrojů umožňuje ideální vstřebávání mikroživin v těle. 
 

Vápno z řas je bohaté na jód a kyselinu křemičitou. Má zvláště příznivý poměr vápníku a hořčíku. Vysoký obsah vápníku vyrovnává příjem fosforu z krmení masem a je nenáročný na ledviny (poznámka: buďte opatrní, pokud máte sklon k tvorbě močových kamenů. Kvůli obsahu hořčíku a vápence z řas zvyšuje hodnotu pH). 

Pivovarské kvasnice poskytují vynikající zdroj vitamínů skupiny B, zinku, kyseliny listové, železa a draslíku. Je považován za probiotikum.

Bio slunečnice  je bohatá na esenciální aminokyseliny, vitamíny, minerály a stopové prvky.

Sladové klíčky mají vysoký obsah bílkovin a minerálních látek.

Moučka z mořských řas slouží k přirozenému přísunu organicky vázaných minerálů a stopových prvků. Je bohatá na fosfor, sodík, hořčík, jód, železo, kobalt, selen, draslík, hliník, měď, zinek a mangan. 

Mouka z hroznových jader poskytuje velké množství OPC ve vysokých dávkách, které mohou chránit buňky těla před volnými radikály. Je také dobrým zdrojem vitaminu E, bílkovin a vlákniny. Léčivou sílu OPC ocenili již domorodci Jižní Ameriky, kterým vděčíme za svou Dračí krev.

Rašelina obsahuje cenné minerály, stopové prvky, pryskyřice, silice, proteinové sloučeniny a huminové kyseliny. Může mít protizánětlivý, hojivý a regenerační účinek na kůži a sliznici.

Takže? Jaký je závěr?
Minerální komplex Ranger nabízí vysoce kvalitní doplněk pro psy a kočky, který vašemu mazlíčkovi dodá nezbytné minerály, stopové prvky a vitamíny. Všechny mikroživiny, které obsahuje, jsou přírodního původu a jsou vysoce biologicky dostupné. Kromě vysoké minerální hustoty má náš minerální komplex silnou vazebnou sílu . Výsledkem toho je, že toxiny z bakterií a hub nebo toxiny zavedené zvenčí, jako je glyfosát, jsou vázány už v žaludku a vylučovány se stolicí. 
 
 
 
Doporučené dávkování
Podávejte denně spolu s krmivem
Psi: 2,5 zarovnané odměrky na 10 kg tělesné hmotnosti
Kočky: 2 zarovnané odměrky
1 zarovnaná odměrka odpovídá 1,4 g
 
 
Složení
Vápno z řas, pivovarské kvasnice, bio slunečnice, sladové klíčky, mouka z mořských řas, mouka z hroznových jader, rašelina
Analytické složky a obsah:
Vápník 15,4%,  fosfor 0,26%,  sodík 0,26%,  hořčík 1,04%,  popel nerozpustný v kyselině chlorovodíkové 6%
Doplňkové látky na kg: 
Technologické doplňkové látky: Celkové množství klinoptilolitu sedimentárního původu ze všech zdrojů nesmí překročit maximální hodnotu 10.000 mg/kg kompletního krmiva.
 

Obsah
350 gramů prášku v jantarové skleněné nádobě (objem 500 ml) s černým bakelitovým víčkem

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Trvanlivost
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.37 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.