Pamlsky jako skrýš pro podávání léků (cca 40 kusů)

Kód: A10002289
Novinka
Značka: AniForte
426 Kč / ks 10,65 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

AniForte® maskující pamlsky pro snadnější podávání léčiv a jejich mnohdy nepříjemné chuti. Snadno se tvarují a porcují. Bez obilovin a umělých přísad, vhodné pro každého psa - velkého i malého, mladého i staršího. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® maskující pamlsky pro snadné podávání léků

Už žádný boj při podávání ne příliš chutných léků! Pro mnoho majitelů psů je to každodenní rituál, který je často stresující pro obě strany: podávání tablet, dražé nebo kapslí, které jsou hořké, nebo jinak ne příliš chutné jako masíčko nebo jiný pamlsek.

Dejte sbohem těmto časům a jednoduše proměňte nepříjemný čas s pilulkami na pohodový čas pro vás a vašeho psa. S AniForte® Hidingerli název mluví za vše. Jak? Tabletku můžete skrýt tak, že ji jednoduše necháte zmizet v těchto měkkých pamlscích.

Pamlsky pro psy se skládají ze spousty křehkého kuřecího masa, jsou neodolatelně chutné a příjemně voní. Lze je také snadno lámat a jednotlivě porcovat, takže se uvnitř najde spolehlivě místo pro každou pilulku tak, aniž by se tyto pamlsky nějak zničily nebo rozpadly.

Dávkování je velmi jednoduché: opatrně vtlačte léčivo do otvoru a konce lehkým tlakem zmáčkněte a uzavřete. Ať už pro velké nebo malé psy, skrýše léčiv AniForte® se díky své měkké a poddajné konzistenci snadno rozdělují a tvarují.

S AniForte® Hidingerli nyní může váš čtyřnohý parťák spolknout i ten chuťově nejhnusnější lék. 

  • Měkká konzistence – tvárná. Pamlsky se snadno se dělí a porcují pro snadné užívání léčiv, a hlavně bez stresu.
  • Jedinečný, chutný recept vyrobený z extra jemného kuřecího masa.
  • Bez obilovin.
  • Vhodné pro všechna plemena a věk psů.

AniForte® Füllerli obsahuje extra jemné kuřecí maso a činí každodenní podávání léků chutným potěšením.

Takže rekapitulace - je každodenní podávání léčiv pro Vás bojem nebo nepříjemnou situací? Přemýšlíte, do čeho ne příliš chutná léčiva uschovat? Často kvůli tomu spotřebováváte z ledničky něco svého, co musíte navíc ještě připravit nebo naporcovat? Zbytečný stres a ztráta času pro oba?
Tak tomu už je konec. S AniForte® Hideaway je každodenní podávání léků dětskou hrou. Ať už jde o tablety, kapsle nebo pilulky – šťavnaté krokety/kousky masa se díky své hladké konzistenci přizpůsobí standardním pevným lékovým formám.
 

Naše produkty AniForte® jsou vyvinuty v úzké spolupráci s alternativními lékaři, dermatology, odborníky na výživu a veterináři, abychom podpořili zdravý vývoj vašeho zvířete. AniForte® Plus Žaludek a střeva má u psů díky neutrální vůni a chuti vysokou úroveň přijatelnosti.

 

Použití

Psi na 10 kg: až 4 úkryty/pamlsky denně

Spotřeba pamlsků vychází z dávkování léčiva. Měkké krokety lze dělením upravit na velikost léčiva. Směs lze snadno porcovat i pro menší psy. Při plnění pamlsku tabletou postupujte tak, že léčivo opatrně zatlačte do otvoru a nakonec stiskněte otevřené strany k sobě. Úkryt nyní uzavírá léčivo a je připraven k podání. Vždy zajistěte dostatek pitné vody.

 

Složení
78% kuřecí maso;  hrášek;  hydrolyzovaný hovězí protein;  řepkový olej;  rostlinný glycerin
Analytické složky:
Hrubý protein 36,6%;  hrubý tuk 8,9%;  hrubý popel 4,1%;  hrubá vláknina 0,7%;  vlhkost 24%
 
 
 
Skladování
Skladujte při pokojové teplotě, v suchu a chraňte před světlem. Po každém použití obal dobře uzavřete, abyste ochránili úkryty/pamlsky před vysycháním. Nevhodné pro lidskou spotřebu.
 
 
Objem
cca 40 kusů pamlsků/úkrytů

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.