Sada: Trávení - pes a kočka

Kód: SET18017
Výhodná cena TOP
Značka: Waldkraft
–20 %
Haustiere Verdauung png
1 713 Kč –20 % 1 370 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Objednejte výhodné balení přírodních doplňků pro gastrointestinální trakt. 28 účinných mikroorganismů ve Floratur EM Premium, tekutá rašelina Phyto Moor a Žaludeční pohoda v prášku pro klidné a pohodové trávení Vašeho pejska či kočičky. Při koupi sady ušetříte 20% z celkové ceny obou produktů. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

V tomto případě jsme v rámci cenového zvýhodnění spojili Phyto Moor, Floratur EM Premium a Žaludeční pohodu v prášku. Při objednání tohoto setu nabízíme 20% slevu ze součtu cen za všechny tři doplňky, než kdyby byly objednány samostatně.

Phyto Moor – biologicky aktivní tonikum bohaté na cennou huminovou kyselinu s cennými minerály a železem. Snadná aplikace díky tekuté formě, vynikající snášenlivost. Pitná rašelina pro psy a kočky - nejkvalitnější přírodní rašelina Waldkraft.

Floratur EM Premium - v kapkách zemité barvy najdete heřmánkový kvas té nejlepší bio kvality smíchaný s 31 účinnými mikroorganismy. 100% přírodní. Laboratorně testován, certifikován jako organický a bez přísad.

Žaludeční pohoda - komplexní BARF doplněk, obsahující pouze 100% přírodní složky rostlinného původu. Může pomoci regulovat acidobazickou rovnováhu bez ovlivnění trávení, chránit sliznici a podporovat její regeneraci. Esenciální oleje vytvářejí nepřátelské prostředí bakteriím a plísním.

Phyto Moor extrakt pro psy a kočky - koncentrovaná síla na první pohled
          Minerály a jejich obecné vlastnosti:
Vápník: dohlíží na stabilitu kostí a zubů a podporuje stabilizaci buněčných membrán a buněčného dělení.
Hořčík: aktivuje enzymy, koordinuje interakci minerálů a podporuje jejich vstřebávání do buněk, orgánů a tkání. Minerál dodává energii, reguluje činnost svalů a může ovlivnit nervový systém.
Draslík: podporuje obsah vody v buňkách těla, podílí se na mnoha metabolických procesech buněk a podporuje funkci srdečního svalu a nervů.
          Stopové prvky:
Železo: je zodpovědné za transport kyslíku z plic do buněk a orgánů. Dále pak o jeho ukládání ve svalových buňkách.
Sodík: podporuje acidobazickou rovnováhu, podporuje růst a spolu s vápníkem je zodpovědný za svalové kontrakce a nervové funkce. Pomáhá transportovat živiny do buněk a odpadní látky opačným směrem ven z těla.
Zinek: Podporuje růst kostí, hojení ran a produkci inzulínu. Podílí se na imunitním systému a syntéze bílkovin a kolagenu.
Měď: nepostradatelná pro vstřebávání a transport železa v těle, podporuje činnost srdce a tvorbu krvinek, chrupavek a pojivové tkáně. Podílí se na produkci melaninu.
Chrom: Zodpovídá za regulaci krevního cukru, podporuje organismus při stresových reakcích, chrání před srdečními chorobami. Pilný pomocník při práci nadledvinek.
Molybden: trochu neznámý – jeho účinky ještě nejsou plně prozkoumány. Stopový prvek se účastní různých metabolických procesů. 
 
Floratur EM Premium Bio - Účinné mikroorganismy pro zdravé střevní prostředí. Floratur EM Premium je heřmánkový ferment speciálně vyvinutý pro psy a kočky, vyrobený za použití 31 různých mikroorganismů. Pro Floratur EM Premium Bio od Waldkraft jsou cenné organické rostliny fermentované kyselinou mléčnou na melasu z cukrové třtiny a smíchány s účinnými mikroorganismy. Přemnožením jsou pozitivní bakterie schopny heřmánek přeměnit do deseti dnů. Melasa, která slouží jako potrava pro mikrobiální kultury, je po fermentačním procesu zcela spotřebována. Tento proces fermentace činí suroviny stravitelnějšími, aby je tělo mohlo lépe vstřebat. Po deseti dnech takto vznikne 100% přírodní, čerstvý bio nápoj.
Více informací naleznete zde: Floratur EM Premium Bio.
 
Žaludeční pohoda - Posláním Waldkraft je umožnit všem čtyřnohým přátelům vést zdravý a dlouhý život. Proto dbáme na zdravou výživu, cvičení, rozumnou výchovu a láskyplnou interakci s našimi chlupatými kamarády. Pokud jde o výživu, najít správné jídlo může být složité. Syrové maso je bezesporu to nej "nejpřirozenější" krmivo, které mohou psi a kočky dostat. Jak název napovídá, tato jemně vyvážená směs přírodních látek, jako je rašelina, zelený oves, jablečný pektin, lněné semínko, šalvěj, kořen lékořice a spirulinu. Je určena k tomu, aby se žaludek našeho čtyřnohého kamaráda cítil dobře. Společně ve správném složení mohou být ušetřeny sliznice trávicích orgánů, aby si žaludek odpočinul. "Žaludeční pohoda" je určena k ochraně citlivých sliznic u psů a koček.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.