Floratur EM Premium - vyrobeno s účinnými mikroorganismy (510 ml)

Kód: WK10842
Akce Mnoho pozitivních referencí TOP
Značka: Waldkraft
–20 %
Mockup Floratur Premium 1
536 Kč –20 % 428 Kč / ks 0,84 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (2 ks)
Možnosti doručení

Floratur EM Premium je heřmánkový ferment speciálně vyvinutý pro psy a kočky. V kapkách zemité barvy najdete heřmánkový kvas té nejlepší bio kvality smíchaný s 31 účinnými mikroorganismy. 100% přírodní. Laboratorně testován, certifikován jako organický a bez přísad.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Floratur EM Premium - Vyrobeno s účinnými mikroorganismy - 510 ml

Floratur EM Premium Bio - Účinné mikroorganismy pro zdravé střevní prostředí. Floratur EM Premium je heřmánkový ferment speciálně vyvinutý pro psy a kočky, vyrobený za použití 31 různých mikroorganismů.

Pro Floratur EM Premium Bio od Waldkraft jsou cenné organické rostliny fermentované kyselinou mléčnou na melasu z cukrové třtiny a smíchány s účinnými mikroorganismy. Přemnožením jsou pozitivní bakterie schopny heřmánek přeměnit do deseti dnů. Melasa, která slouží jako potrava pro mikrobiální kultury, je po fermentačním procesu zcela spotřebována. Tento proces fermentace činí suroviny stravitelnějšími, aby je tělo mohlo lépe vstřebat. Po deseti dnech takto vznikne 100% přírodní, čerstvý bio nápoj.

Floratur EM Premium
Vaše zdraví a zdraví vašich zvířat – to je to, na čem Waldkraftu záleží. Každý den dělají maximum, abyste si Vy i Váš mazlíček mohli užívat pohodu bez obtíží. Pokud jste si u nás už nějaké Waldkraft produkty objednali, pak už naši přírodní kvalitu dobře znáte. Všechny naše produkty vyvíjíme ve spolupráci s lékaři, necháváme je kontrolovat nezávislými laboratorními testy a sami je našim zvířatům i podáváme.

 

Doporučené denní dávkování
Psi a kočky do 3 kg: 1-2 ml
Psi a kočky od 3-15 kg: 2-5 ml
Psi od 15-30 kg: 4-9 ml
Psi nad 30 kg: 8-20 ml
Optimálně přidávejte večer do krmení.
Jako kúra se doporučuje užívat 8-12 týdnů.

Složení
Heřmánkový ferment fermentovaný na bázi vody a melasy z cukrové třtiny za použití 31 mikroorganismů v podobě pomocných látek

Obsah
510ml

Skladování
Skladujte uzavřené, mimo dosah dětí, v chladu (při pokojové teplotě do max. 20 stupňů), ale ne v lednici a na přímém slunci.

Trvanlivost
6 měsíců. Po otevření spotřebujte do 3-4 měsíců.
Bílé tečky na povrchu nejsou známkou překročení doby trvanlivosti. Před použitím dobře protřepejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.7 kg
Objem: 510ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.