Phyto Moor – biologicky aktivní tonikum ve výhodném trojbalení (500 ml)

Kód: WK10252X3
Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena
Značka: Waldkraft
–10 %
Phyto Moor 3er Pack Mockup
1 725 Kč –10 % 1 552 Kč / ks 1,03 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Phyto Moor – trojbalení za výhodnou cenu! Biologicky aktivní tonikum bohaté na cennou huminovou kyselinu s cennými minerály a železem. Pitná rašelina pro psy a kočky - nejkvalitnější přírodní rašelina Waldkraft. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Rašelinový extrakt s fytomikrominerály a kyselinou huminovou - 500 ml x 3 (při objednání tohoto setu nabízíme 10% slevu ze součtu ceny za všechny tři kusy, než kdyby byly objednány samostatně).

Přírodní vřesoviště, které vzniklo asi před osmi až dvanácti tisíci lety, když roztály poslední ledovce, je domovem velkého množství biologicky aktivních rostlinných látek. Unikátní složení více než 350 rostlin, z nichž mnohé již neexistují, váže prastarou sílu vytvořenou přírodou. Ta je založena na vysoce koncentrované huminové kyselině - konkrétně 21,3% v sušině, organických minerálech a stopových prvcích. Tekutá rašelina je vysoce biologicky dostupná a dodává spektrum minerálů a stopových prvků.

Waldkraft Moor pro gastrointestinální trakt
Nejdůležitější část imunitního systému psů a koček – podobně jako u lidí – se nachází ve střevě. A to je přesně místo, kde by se měl náš Waldkraft Moor rozvinout.

Co je to bažina?
Kdysi obávané vřesoviště postupem času ztratilo svou hrozivou auru. A právem, protože rostliny vřesovišť poskytují uklidňující sílu a přirozenou vitalitu. Ale co je to vlastně ta bažina?
Pokud se v půdě vytvoří vrstva nepropustná vodou, hromadění vody a nedostatek zásob sladké vody vede k nedostatku kyslíku. V této vrstvě nelze odumřelé rostliny zcela rozložit. Místo toho se rostlinné zbytky bylin, trav, keřů a stromů ukládají jako rašelina na dno vodních ploch. To také odlišuje rašeliniště od bažin. Ty občas vyschnou a jejich organická hmota se zcela přemění na humus. Při tvorbě rašeliny se naopak vyvíjejí cenné kyseliny, jako je kyselina křemičitá nebo huminová, které zvyšují kyselost přírodní rašeliny. Konečným rašelinovým produktem je všestranná krmná surovina.
 

Huminové kyseliny
Kyselina huminová - důležitá složka rašelinového nápoje - je starým domácím lékem a používá se od 60. let 20. století. Dokáže podpořit usazování životně důležitých mikro- a probiotik a přispět tak k ochraně trávicího traktu. Huminové kyseliny mají protizánětlivý, antibakteriální a viry zabíjející účinek. Leží nad střevními klky a fungují jako jakýsi ochranný štít střevní sliznice.

Vitalmoor pro psy a kočky
Kromě prospěšných huminových kyselin poskytuje vitální rašelina připravená k přímé spotřebě pro psy a kočky silnou dávku minerálů jako je vápník, draslík a hořčík. Ze stopových prvků můžeme jmenovat železo, sodík, zinek, měď, chrom a molybden. Tekutá rašelina je tedy plná živých bakteriálních kultur. Waldkraft Phyto Moor pro psy a kočky kombinuje staré poznatky o síle rostlin s moderními metodami krmení pro domácí mazlíčky.

Moor extrakt pro psy a kočky - koncentrovaná síla na první pohled
          Minerály a jejich obecné vlastnosti:
Vápník:  dohlíží na stabilitu kostí a zubů a podporuje stabilizaci buněčných membrán a buněčného dělení.
Hořčík:  aktivuje enzymy, koordinuje interakci minerálů a podporuje jejich vstřebávání do buněk, orgánů a tkání. Minerál dodává energii, reguluje činnost svalů a může ovlivnit nervový systém.
Draslík:  podporuje obsah vody v buňkách těla, podílí se na mnoha metabolických procesech buněk a podporuje funkci srdečního svalu a nervů.
          Stopové prvky:
Železo:  je zodpovědné za transport kyslíku z plic do buněk a orgánů. Dále pak o jeho ukládání ve svalových buňkách.
Sodík:  podporuje acidobazickou rovnováhu, podporuje růst a spolu s vápníkem je zodpovědný za svalové kontrakce a nervové funkce. Pomáhá transportovat živiny do buněk a odpadní látky opačným směrem ven z těla.
Zinek:  Podporuje růst kostí, hojení ran a produkci inzulínu. Podílí se na imunitním systému a syntéze bílkovin a kolagenu.
Měď:  nepostradatelná pro vstřebávání a transport železa v těle, podporuje činnost srdce a tvorbu krvinek, chrupavek a pojivové tkáně. Podílí se na produkci melaninu.
Chrom:  zodpovídá za regulaci krevního cukru, podporuje organismus při stresových reakcích, chrání před srdečními chorobami. Pilný pomocník při práci nadledvinek.
Molybden:  trochu neznámý – jeho účinky ještě nejsou plně prozkoumány. Stopový prvek se účastní různých metabolických procesů. 
 
 
 

Doporučené denní dávkování
Před použitím protřepejte. Smíchejte Phyto Moor pro zvířata v pitné vodě nebo v denní krmné dávce. Dávkování: 1ml / 1kg váhy psa či kočky.

Obsah
500ml x 3

Skladování
Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před mrazem a horkem!

Trvanlivost
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 2.2 kg
Objem: 500ml x 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.