Prášek z jilmové kůry - na pomoc při zvracení a průjmu (100 g - 250 g)

Kód: A10000323 A10000324 Zvolte variantu
Mnoho pozitivních referencí TOP
Značka: AniForte
497 Kč / ks 934 Kč / ks od 497 Kč / ks 497 Kč / 100 g 373,60 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Zvolte variantu
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Prášek z jilmové kůry AniForte® může pomoci harmonizovat přirozenou činnost žaludku a střev vašeho zvířete a podpořit sliznici vnitřního žaludku a střevní stěny.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Jemně sušená a mletá jilmová kůra pro psy a kočky - podpora trávící funkce

Výrobek se skládá z molekul cukru s dlouhým řetězcem, nazývaných také polysacharidy, které při kontaktu s vodou tvoří slizkou hmotu. Ta tvoří vrstvu na vnitřní stěně žaludku a střev a může tak přirozenou cestou podpořit gastrointestinální trakt vašeho mazlíčka. Jilmová kůra pomáhá kočkám a psům zotavit se ze silných průjmů a zvracení.

  • Přispívá k harmonizaci činnosti žaludku a střev.
  • Podporuje gastrointestinální sliznici a trávicí funkce.
  • 100% kůra jilmu - šetrně sušená a mletá.

V jedné studii byli různí psi léčeni sirupem vyrobeným z kůry jilmu. Již po pár dnech užívání bylo dosaženo výrazného zlepšení průjmu a zvracení. Jilmová kůra prokazatelně harmonizuje činnost žaludku a střev u psů.

Jiná studie ukázala, že jilmová kůra u koček může podporovat tvorbu hlenu v gastrointestinálním traktu. V případě spolknuté srsti koček - pokud ji kočka nevyloučí okamžitě, má kůra jilmu protizánětlivé a uklidňující vlastnosti na sliznicích u koček.

Po tisíce let jilmová kůra byla a je využívána domorodými obyvateli různými způsoby - například k podpoře gastrointestinálního traktu.

Náš  prášek z kůry jilmu AniForte® se skládá ze 100% jilmové kůry, která je jemně vysušena a pomleta. Získáte tak čistě přírodní produkt, který je díky našim vysokým standardům kvality dokonale přizpůsoben potřebám vašeho mazlíčka. Chuťově se jilmová kůra těší vysoké míře akceptace u psů a koček. 

 

Použití
Psi do 10 kg: 5 ml 2x denně
Psi nad 10 kg: 10 ml 2x denně
Kočky: 5 ml dvakrát denně
 
Smíchejte v ocelovém hrnci 4 g prášku (1 odměrka odpovídá jednomu gramu) s cca 250 ml studené vody. Po krátkém varu odstavte hrnec z plotny a pokračujte v míchání, dokud se prášek úplně nerozpustí. Následně nechte odvar/sirup z jilmové kůry důkladně vychladnout. Poté lze vychlazený sirup natáhnout do injekční stříkačky (bez jehly) a podat jej zvířeti do tlamy.
Video návod najdete v záložce "Video" (prozatím pouze v německém jazyce, nicméně vizuálně popisuje 1:1 to, co je výše popsáno textem formou krátkého receptu). Jednoduchý obrázkový návod v češtině najdete rovněž v naší foto galerii u tohoto produktu.
 
Pokud je to možné, podávejte sirup 30 minut před normálním krmením. Sirup z jilmové kůry nemíchejte s krmivem, protože silná tvorba hlenu může bránit vstřebávání živin.
 
Tip: Pokud vašemu zvířeti navzdory očekávání rozmíchaný sirup nechutná, zkuste odvar z jilmové kůry zamíchat do čistého domácího kuřecího vývaru. 

 

Složení
Mletá kůra jilmu
Analytické složky:
Hrubá vláknina -  32,7%
 
 

Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 

Objem
=> 100 g
=> 250 g

Recept na přípravu odvaru z jilmové kůry

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 5.6.2023
Z prášku jsem velmi nadšená. Byl a je jediný, který zbavil mého psa bolestí spojených s duodenálním vředem. Předtím veterinář vyzkoušel Omniprazol, Sukrabest a síran barnatý. Všechny tyto léky mají i vedlejší účinky a bohužel nepomohl ani jeden. Podáváním prášku z jilmové kůry před jídlem se mu bolestivé stavy hodně zlepšily. U duodenálních vředů je nutná trpělivost. O to víc se mi ulevilo, že mám přípravek, který na jednu stranu pomáhá a na druhou nemá žádné nebezpečné vedlejší účinky, protože je zcela přírodní. Děkuji za pomoc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.