Kůra jilmu - jemně mletá (170 g)

Kód: WK10846
438 Kč / ks 257,65 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Jilmová kůra obsahuje důležité minerální látky jako hořčík, sodík, draslík, vápník a také vitamíny A, B, C a K. Jilmová kůra dále obsahuje velké množství tříslových kyselin, flavonoidů, pryskyřic, slizu, hořčin a také vysoký podíl hrubé vlákniny.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Jilmový štěkot pro psa - prášek z jilmové kůry

Jilmová kůra pro psy (ale i pro kočky) je prášek získaný z červených jilmů a je již dlouho známá jako doplněk krmiva. Středně velký listnatý strom patří do rodu jilm a je zvenčí celkem nenápadný. Používáme evropský druh jilmu, který se vyznačuje zejména vysokým obsahem tříslovin. Jako doplněk krmiva se jilmová kůra používá již velmi dlouho a na trhu je dostupná v různých verzích. Existuje kůra jilmu ve formě pasty, prášku, tablet, kapslí a sirupu. U Waldkraft si můžete jilmovou kůru koupit ve formě prášku - produkt tak lze skladovat po dlouhou dobu a snadno se připravuje.

Jilmová kůra obsahuje důležité minerální látky jako hořčík, sodík, draslík a vápník a také vitamíny A, B, C a K. Jilmová kůra dále obsahuje velké množství tříslových kyselin, flavonoidů, pryskyřic, slizu a hořčin a také vysoký podíl hrubá vláknina.

Jilmová kůra před nebo po jídle?
Nejlepší je užívat ji večer, protože žaludek během této doby nedostává žádnou výživu. To dává podávané jilmové kůře nejlepší příležitost pro rozvinutí jejího účinku. Neměli byste ji přimíchávat do krmiva Vašeho psa, protože kůra může ovlivnit vstřebávání živin. Optimální je tedy asi hodinový interval mezi jídlem a podáním jilmové kůry. 
Jilmová kůra a léky
Vzhledem k tomu, že jilmová kůra může zpomalit vstřebávání účinných látek v léčivech a ovlivnit účinnost léků, měli byste po podání léků počkat hodinu, než svému psovi dáte kůru z jilmu.

Váš pes nemá rád jilmovou kůru?
Někteří čtyřnozí přátelé nemají rádi chuť jilmové kůry. Pokud se Váš pes zdráhá jíst kůru jilmu nebo trpí celkovým nedostatkem chuti k jídlu, můžete prášek smíchat s trochou jogurtu, tvarohu a medu či jiným mokrým krmivem a nabídnout to Vašemu psovi jako svačinku.

 

Doporučené dávkování (denní dávka)
Pro psy a kočky: přidejte do krmiva 2 g na 10 kg hmotnosti zvířete (1 odměrka odpovídá 1/2 gramu)

Jilmová kůra a doba použití
Neexistují žádné specifikace týkající se doby používání jilmové kůry u psů.

Složení
100% jilmová kůra, mletá.

Obsah
170 gramů prášku v nádobě z jantarového skla

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Trvanlivost
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.35 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 12.1.2023
Velmi užitečný produkt. Mému psovi bývalo v noci často nevolno a ráno nevypadal nejlépe. Od té doby, co dostává večer jilmovou kúru, je všemu konec. Navíc ještě přidáváme do krmiva „Žaludeční pohodu“. Obojí mu sedne velmi dobře. Velmi dobré produkty za rozumnou cenu. Děkujeme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.