VET ušní kapky - 100% přírodní péče o uši proti svědění a podráždění (50 ml)

Kód: A10002233
Novinka Tip
Značka: AniForte
399 Kč / ks 7,98 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

AniForte® VET ušní kapky se zklidňujícím měsíčkem a koloidní stříbrnou vodou (25 ppm), účinné při svědění, zarudnutí nebo podráždění. Snadné použití díky praktického kapátka. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® VET ušní kapky - 100% přírodní péče o uši s měsíčkem a vodou s koloidním stříbrem (25 ppm)

Ušní kapky AniForte® VET s koloidním stříbrem a zklidňujícím měsíčkem mohou poskytnout úlevu od svědění , zarudnutí nebo podráždění uší. Příčiny a příznaky ušních problémů u našich mazlíčků jsou extrémně různorodé, přičemž některá plemena jsou pro tyto stavy přímo předurčena nebo více náchylná. S ušními kapkami AniForte® VET můžete přinést klid do uší svého chlupatého kamaráda a přirozeným způsobem podpořit zdraví uší vašeho zvířete.

  • Podporuje proces regenerace citlivé pokožky v uchu při různých příznacích.
  • Poskytuje úlevu od podráždění a svědění ve vnějším uchu.
  • Snadné použití díky praktickému kapátku.
  • Vhodné pro všechna plemena a tvary uší.

Ušlechtilý kov stříbra má léčivé vlastnosti již po tisíce let a má četné využití v různých oblastech medicíny a farmacie. Jeho pozitivního účinku jsme využili také v ušních kapkách AniForte® VET a vyvinuli jsme unikátní recepturu s přídavkem měsíčku lékařského (Calendula officinalis), který dokáže působit proti podráždění v uchu zvláště šetrným způsobem a posílit tak odolnost citlivých uší Vašeho mazlíčka.

Také se na to nemůžete dívat? Třes/třepání hlavou, záklon hlavy, svědění, otírání se o podlahu nebo zdi?
Kroutí váš pes nebo kočka neustále hlavou? Drbe se hodně v uších nebo si je tře o podlahu? Zaklání hlavu a citlivě reaguje na dotyk? Pak se blíže podívejte svému čtyřnohému příteli do uší, protože problémy s ušima mohou mít negativní dopad na kvalitu života vašeho zvířete.
Bez ohledu na plemeno a tvar uší by zdravé uši měly mít růžový vnitřek, neměly by být bez zápachu a produkovat málo nebo žádný ušní maz. Nevyžadují žádnou zvláštní péči, protože jsou schopna se sama čistit. Výjimkou jsou psi, kteří mají vzhledem ke svému plemeni spíše úzké zvukovody nebo silnou srst v uších, která brání přirozenému odtoku ušního mazu (cerumenu). Svěděním uší se projevují i ​​potravinové nebo environmentální alergie, ale i cizí tělesa ve zvukovodu, ušní roztoči nebo infekce.
Vizuálně lze podráždění na vnějším uchu obvykle rozpoznat podle zarudnutí, teploty kůže, otoku nebo krust. Postupem času se z ucha vylučuje nepříjemně zapáchající sekret a maz, které mohou tvořit živnou půdu pro patogenní plísně a bakterie.
Zvláště náchylní jsou psi s velmi osrstěnýma ušima.
 
Co je koloidní stříbro?
Stříbrná voda (koloidní stříbro) je koloid, ve kterém jsou drobné částečky stříbra, které se navzájem odpuzují díky svému elektrickému náboji a jsou tedy ve stavu suspenze. Částečky stříbra jsou tak malé, že i ty nejmenší bakterie jsou stále mnohonásobně větší. A právě to dělá stříbrnou vodu tak výjimečnou, protože čím menší jsou částice stříbra, tím větší je regulační efekt.
 
Měsíček lékařský - balzám na pokožku
Pěkné květy měsíčku lékařského se tradičně používají k péči o pleť a najdou své místo všude tam, kde je potřeba zklidnit citlivou a podrážděnou pokožku. Díky svým vyživujícím vlastnostem může měsíček také působit jako ochrana kůže na citlivou tkáň v uchu.
 
Naše stříbrná voda 25 ppm se čerstvě vyrábí elektrolyticky s vysoce čistou destilovanou vodou pomocí vhodného generátoru. Receptura je zušlechtěna výživným a pokožku zklidňujícím extraktem z měsíčku lékařského a ihned plněna do finálního balení. Drobné částečky jsou tvořeny z 99,99% čistého stříbra a distribuovány v destilované vodě. Nepožíváme žádné konzervační látky.
 
Ušní kapky AniForte® VET se stříbrnou vodou přirozeně podporují proces regenerace citlivé pokožky v uchu a zdraví uší. AniForte® produkty jsou vyvinuty v úzké spolupráci s alternativními lékaři a veterináři, aby podpořily zdravý vývoj vašeho zvířete.
 
 
 
Použití
Ušní kapky opatrně přiložte k uchu a jemným stlačením lahvičky je umístěte do vnějšího zvukovodu. Poté celou rukou jemně masírujte vnější stranu ucha. Po aplikaci se zvíře třese (normální je, snaží se vytřepat je z uší). Ušní kapky lze používat denně --> 3 - 6 kapek dle velikosti ucha, dokud není ucho celé navlhčeno.
 
 
Složení
Stříbrná voda 99,99 % (vícenásobně destilovaná voda, stříbro), přírodní extrakt z měsíčku lékařského (Calendula officinalis)
Koncentrace stříbra: 25 ppm (25 mg/l)
 

Skladování
Skladujte ve svislé poloze při konstantní pokojové teplotě.

Objem
50 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.1 kg
Objem: 20ml / 50ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.