Zeolit ​​- přírodní minerál s 80% klinoptilolitu (260 g)

Kód: WK10153
499 Kč / ks 191,92 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Jeden z nejúčinnějších detoxikačních prostředků, který podpoří zdraví Vašeho čtyřnohého kamaráda. Obsahuje 100%ní přírodní klinoptilolit vulkanického původu. Je spolehlivým zdrojem křemíku a je také bohatý na minerály, jako je vápník, draslík a hořčík. Všestranně použitelný.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Zeolit ​​- přírodní minerál s 80% klinoptilolitu, 100%ně přírodní

Zeolit je minerál vulkanického původu, z chemického hlediska jde o hlinitokřemičitan. Má zvláštní strukturu připomínající včelí plást, do níž velmi efektivně zachytává škodliviny a umožňuje jejich vyloučení z těla. My jej dodáváme ve formě prášku, která oproti tekuté formě obsahuje mnohonásobně vyšší množství účinné látky.

100%ně přírodní Zeolit ​​Waldkraft obsahuje vysoce čistý prapůvodní minerální prášek klinoptilolit vulkanického původu se zvláště cennými vlastnostmi. Těmi jsou zejména schopnost vázat na sebe:

  • jedy,
  • zbytky pesticidů,
  • zbytky léčiv,
  • těžké kovy včetně radioaktivních prvků,
  • patogenní bakterie a viry,
  • některé z alergenů.

Jako krystalické hlinitokřemičitany se zeolity v přírodě vyskytují v četných modifikacích a mineralogicky se řadí do skupiny zeolitů. Zeolitové minerály jsou charakterizovány strukturou čtyřstěnů sestávající ze čtyř atomů kyslíku obklopujících kation. To má v případě použití našeho přírodního klinoptilolitu za následek strukturu stejnoměrných pórů a/nebo kanálků, ve kterých se mohou vstřebávat látky, které na sebe pomáhají vázat těžké kovy. Je výborným iontoměničem. Díky negativní iontové výměně pomáhá čistit organismus od toxinů z prostředí a stravy.

 

Doporučené dávkování
Ne více než 10g na 1kg kompletního krmiva a pozor, nekonzumujte více ani z jiných zdrojů. Přiložená odměrka měří 1 gram.

Bezpečnostní instrukce
Při manipulaci je vhodné používat ochranu dýchacích cest, ochranu očí a rukavice. Celkové množství klinoptilolitu sedimentárního původu ze všech zdrojů nesmí překročit maximální hodnotu 10.000 mg. 
Doplněk krmiva (E 568) pro psy a kočky. Jedná se o čistý klinoptilolit sedimentárního původu s identifikačním číslem 1g568, funkční technologická krmná přísada  skupiny 1g - pojiva (viz PROVÁDĚCÍ PŘEDPIS NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 651/2013).
 

Složení
100% aktivovaný přírodní zeolit, obsahuje minimálně 80% klinoptilolitu, tribo-mechanicky drcený.

Obsah: 260 g prášku
Přírodní zeolit ​​Waldkraft je přírodním kvalitním produktem a neobsahuje žádná barviva, konzervační látky ani jiné přísady.

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Trvanlivost
24 měsíců

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Co pomáhá na detoxikaci u psů
Hmotnost: 0.26 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 28.12.2022
Skvělé rozhodnutí pro detox těla. Mám to pro sebe a svou fenku. Prospívá oběma, jsem nadšená za sebe i za ni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.