AniForte® Gastrointestinální set - malý

Kód: ASET-GASTRO-S
Tip Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena
Značka: AniForte
1 185 Kč –10 % 1 066 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Protože víme, že mnohdy je neúčinnější kombinace doplňků stravy, připravili jsme pro Vás tři různé gastrointestinální sety, které jsme pojmenovali "malý", "střední" a "velký". Tento malý obsahuje Bio Morosan a prášek z jilmové kůry. Ideální pomocník např. na cestách či dovolených. Všeobecně by vám měl pomoci se zažívacími problémy vašeho mazlíčka. Set nabízíme s 10% slevou oproti součtu katalogových cen za každý produkt zvlášť.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Gastrointestinální set - malý

Cílem těchto setů je, aby jste měli nejen doma, ale i na cestách více než jednoho pomocníka pro situace, kdy Vás mazlíček potřebuje pomoci se stabilizací gastrointestinálního traktu. Když potřebujete zastavit průjmy, zvracení, nevolnosti, bolesti dutiny břišní, váš mazlíček něco nedobrého snědl apod. 

Co více kromě těchto pomocníků můžeme nabídnout je to, že je můžete mít s desetiprocentní slevou proti součtu standardních katalogových cen za každý produkt zvlášť. 

Sada obsahuje tyto dva šikovné pomocníky v boji proti zažívacím potížím. Detaily o nich čtěte zde:

Jejich hlavní přednosti:

Prášek z jilmové kůry:
Výrobek se skládá z molekul cukru s dlouhým řetězcem, nazývaných také polysacharidy, které při kontaktu s vodou tvoří slizkou hmotu. Ta tvoří vrstvu na vnitřní stěně žaludku a střev a může tak přirozenou cestou podpořit gastrointestinální trakt vašeho mazlíčka. Jilmová kůra pomáhá kočkám a psům zotavit se ze silných průjmů a zvracení.
=> Přispívá k harmonizaci činnosti žaludku a střev.
=> Podporuje gastrointestinální sliznici a trávicí funkce.
=> 100% kůra jilmu - šetrně sušená a mletá.
 
Bio Morosan
AniForte® Bio Morosan byl vyvinut speciálně pro citlivý střevní trakt psa. Přirozená lehká strava z mrkve, topinamburu, vody a soli poskytuje cenné živiny pro podporu zdraví střev vašeho čtyřnohého přítele. Přírodní produkt dokáže pomoci s přechodnými příznaky průjmu a s tím spojeným úbytkem živin.
=> Podporuje přirozené zdraví střev vašeho psa.
=> Prebiotika mají pozitivní vliv na celkové zdraví.
=> Vybrané suroviny z ekologického zemědělství.
=> Na průjem a zažívací potíže.
=> Poskytuje cenné živiny.
 

Naše produkty AniForte® jsou vyvinuty v úzké spolupráci s alternativními praktiky, odborníky na výživu a veterináři, aby podpořily zdravý vývoj a celkovou spokojenost vašeho zvířete.

 

Dávkování pro Prášek z jilmové kůry
Psi do 10 kg: 5 ml 2x denně
Psi nad 10 kg: 10 ml 2x denně
Kočky: 5 ml dvakrát denně
     Smíchejte v ocelovém hrnci 4 g prášku (1 odměrka odpovídá jednomu gramu) s cca 250 ml studené vody. Po krátkém varu odstavte hrnec z plotny a pokračujte v míchání, dokud se prášek úplně nerozpustí. Následně nechte odvar/sirup z jilmové kůry důkladně vychladnout. Poté lze vychlazený sirup natáhnout do injekční stříkačky (bez jehly) a podat jej zvířeti do tlamy.
     Video návod najdete v záložce "Video" (prozatím pouze v německém jazyce, nicméně vizuálně popisuje 1:1 to, co je výše popsáno textem formou krátkého receptu). Jednoduchý obrázkový návod v češtině najdete rovněž v naší foto galerii u tohoto produktu.
     Pokud je to možné, podávejte sirup 30 minut před normálním krmením. Sirup z jilmové kůry nemíchejte s krmivem, protože silná tvorba hlenu může bránit vstřebávání živin.
     Tip: Pokud vašemu zvířeti navzdory očekávání rozmíchaný sirup nechutná, zkuste odvar z jilmové kůry zamíchat do čistého domácího kuřecího vývaru. 
 
Dávkování pro Bio Morosan
Psi do 10 kg: 1 sáček denně
Psi nad 10 kg: 2 sáčky denně
     Otevřete sáček a můžete začít podávat - není nutná žádná příprava, jednodušší už to být nemůže!
     Kaši můžeme podávat i jako zálivku k rýži a kuřecímu masu.
     Vhodné i pro dlouhodobé krmení (při dlouhodobém krmení snižte dávku na polovinu).
 
 
Složení
Viz karta každého produktu zvlášť:
 
Skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Obsah
=> 100 g prášku z jilmové kůry,
=> 100 g x 6ks sáčků Bio Morosan. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.9 kg

Recept na přípravu odvaru z jilmové kůry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.