Sada: Zeolit a Phyto Moor - pes a kočka

Kód: SET18011
Výhodná cena TOP
Značka: Waldkraft
–10 %
Hund Katze
1 074 Kč –10 % 966 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Objednejte výhodně oblíbené duo pro detox Vašeho mazlíčka. Při koupi sady obsahující 1x Zeolit a 1x Phyto Moor ušetříte 10% z celkové ceny obou produktů. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Tentokrát jsme pro Vás v rámci cenového zvýhodnění spojili Zeolit a Phyto Moor. Při objednání tohoto setu nabízíme 10% slevu ze součtu ceny za oba dva doplňky, než kdyby byly objednány samostatně.

Zeolit je minerál vulkanického původu, z chemického hlediska jde o hlinitokřemičitan. Má zvláštní strukturu připomínající včelí plást, do níž velmi efektivně zachytává škodliviny a umožňuje jejich vyloučení z těla. My jej dodáváme ve formě prášku, která oproti tekuté formě obsahuje mnohonásobně vyšší množství účinné látky.

Phyto Moor – biologicky aktivní tonikum bohaté na cennou huminovou kyselinu s cennými minerály a železem. Snadná aplikace díky tekuté formě, vynikající snášenlivost. Pitná rašelina pro psy a kočky - nejkvalitnější přírodní rašelina Waldkraft.

100%ně přírodní Zeolit ​​Waldkraft obsahuje vysoce čistý prapůvodní minerální prášek klinoptilolit vulkanického původu se zvláště cennými vlastnostmi. Těmi jsou zejména schopnost vázat na sebe:
-  jedy,
-  zbytky pesticidů,
-  zbytky léčiv,
těžké kovy včetně radioaktivních prvků,
-  patogenní bakterie a viry,
-  některé z alergenů.
 
Phyto Moor - Rašelinový extrakt s fytomikrominerály a kyselinou huminovou - 250/500 ml
Přírodní vřesoviště, které vzniklo asi před osmi až dvanácti tisíci lety, když roztály poslední ledovce, je domovem velkého množství biologicky aktivních rostlinných látek. Unikátní složení více než 350 rostlin, z nichž mnohé již neexistují, váže prastarou sílu vytvořenou přírodou. Ta je založena na vysoce koncentrované huminové kyselině - konkrétně 21,3% v sušině, organických minerálech a stopových prvcích. Tekutá rašelina je vysoce biologicky dostupná a dodává spektrum minerálů a stopových prvků.
Waldkraft Moor pro gastrointestinální trakt
Nejdůležitější část imunitního systému psů a koček – podobně jako u lidí – se nachází ve střevě. A to je přesně místo, kde by se měl náš Waldkraft Moor rozvinout.
Více informací naleznete zde: Phyto Moor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Co pomáhá na detoxikaci u psů
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.