Sada: Zeolit a Floratur EM Premium - pes a kočka

Kód: SET18018
Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena
Značka: Waldkraft
–10 %
Visuals Produkte Quadratisch 13
1 035 Kč –10 % 931 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Objednejte výhodně oblíbené duo pro blaho Vašeho mazlíčka. Při koupi sady obsahující 1x Zeolit a 1x Floratur EM Premium ušetříte 10% z celkové ceny obou produktů. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

V tomto případě jsme v rámci cenového zvýhodnění spojili Zeolit a Floratur EM Premium. Při objednání tohoto setu nabízíme 10% slevu ze součtu ceny za oba dva doplňky, než kdyby byly objednány samostatně.

Zeolit je minerál vulkanického původu, z chemického hlediska jde o hlinitokřemičitan. Má zvláštní strukturu připomínající včelí plást, do níž velmi efektivně zachytává škodliviny a umožňuje jejich vyloučení z těla. My jej dodáváme ve formě prášku, která oproti tekuté formě obsahuje mnohonásobně vyšší množství účinné látky.

Floratur EM Premium - v kapkách zemité barvy najdete heřmánkový kvas té nejlepší bio kvality smíchaný s 31 účinnými mikroorganismy. 100% přírodní. Laboratorně testován, certifikován jako organický a bez přísad.

100%ně přírodní Zeolit ​​Waldkraft obsahuje vysoce čistý prapůvodní minerální prášek klinoptilolit vulkanického původu se zvláště cennými vlastnostmi. Těmi jsou zejména schopnost vázat na sebe:
-  jedy,
-  zbytky pesticidů,
-  zbytky léčiv,
těžké kovy včetně radioaktivních prvků,
-  patogenní bakterie a viry,
-  některé z alergenů.
 
Floratur EM Premium Bio - Účinné mikroorganismy pro zdravé střevní prostředí. Floratur EM Premium je heřmánkový ferment speciálně vyvinutý pro psy a kočky, vyrobený za použití 31 různých mikroorganismů. Pro Floratur EM Premium Bio od Waldkraft jsou cenné organické rostliny fermentované kyselinou mléčnou na melasu z cukrové třtiny a smíchány s účinnými mikroorganismy. Přemnožením jsou pozitivní bakterie schopny heřmánek přeměnit do deseti dnů. Melasa, která slouží jako potrava pro mikrobiální kultury, je po fermentačním procesu zcela spotřebována. Tento proces fermentace činí suroviny stravitelnějšími, aby je tělo mohlo lépe vstřebat. Po deseti dnech takto vznikne 100% přírodní, čerstvý bio nápoj.
Více informací naleznete zde: Floratur EM Premium Bio.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.