Basicum - Jedlá soda a korál Sango (120 kapslí)

Kód: WK10027
536 Kč / ks 638,10 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Basicum je doplněk stravy určený pro psy a kočky, který kombinuje osvědčený domácí prostředek jedlou sodu s korálem Sango bohatým na minerály a stopové prvky

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Basicum: Základní doplněk krmiva vyrobený z hydrogenuhličitanu sodného a korálů Sango
Basicum je doplněk stravy určený pro psy a kočky, který kombinuje osvědčený domácí prostředek jedlou sodu s korálem Sango bohatým na minerály. Jedinečný přípravek balený v kapslích odolných vůči žaludeční kyselině je dodavatelem minerálů, který podporuje přirozenou a zdravou acidobazickou rovnováhu. Jako čistě přírodní produkt obsahuje Basicum pouze přírodní složky bez barviv, konzervantů a jiných přísad.

Waldkraft Basicum je:
1. Základní: může působit proti překyselení
2. Dobře vstřebatelné: vápník a hořčík s vysokou biologickou dostupností
3. Pure: čistě přírodní ingredience
4. Dobře promyšlené: silné duo jedlé sody a Sango korálů
5. Inovativní: v kapslích odolných vůči žaludečním kyselinám
6. Snadné dávkování: tvrdé tobolky malé velikosti
7. Vegan: rostlinného a minerálního původu

Zvláštní věc na Basicu
Waldkraft Basicum je jediný komerčně dostupný minerální komplex, který kombinuje silné vlastnosti jedlé sody a Sango mořského korálu. Obě látky při vstupu do střeva působí na organismus zásaditě. Na cestě tam však musí projít přes žaludeční kyselinu - důležitou ochrannou bariéru v těle. Díky speciálním plnícím kapslím je však možné dopravit prášek až do střevní flóry, aniž by došlo ke konfliktu s žaludeční kyselinou. 

Kromě základních vlastností poskytuje mořský korál Sango množství životně důležitých a vysoce dostupných minerálů a stopových prvků. Zejména vápník a hořčík jsou v japonském korálu obsaženy v optimálním poměru 2:1 a mohou podporovat přirozenou re-mineralizaci organismu.

Proč DRcaps® pro Basicum?
Plnicí kapsle DRcaps® uzavírají cenný prášek Basicum a pomáhají chránit jeho složky před žaludeční kyselinou. Inovativní kapsle DRcaps® mají za cíl umožnit ingrediencím (obsahu kapsle) rozvinout jejich pozitivní účinek až ve střevě.

 

Doporučené dávkování (počet kapslí / váha zvířete)
1-2 kapsle denně do 10 kg
2-3 kapsle denně 11-20 kg
3-4 kapsle denně 21-40 kg
5-6 kapsle denně od 41 kg

Doporučení k dávkování výše
Tvrdá kapsle se jednoduše vejde do pamlsku, o kterém víte, že jej Váš mazlíček opravdu miluje. Ujistěte se, že Váš pes nebo kočka nebude příliš žvýkat, aby nedošlo k rozkousání kapsle.
Případně můžete kapsli namazat například paštikou případně něčím podobným a vložit ji do lícního váčku zvířete. Následně mu podat dostatek vody, aby ji spolklo. V ideálním případě byste měli podávat Basicum asi 20 minut před krmením, a to buď jednou nebo několikrát denně.

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Složení
1 tobolka obsahuje 400 mg hydrogenuhličitanu sodného, ​​200 mg korálovce Sango

Obsah
120 kapslí po 698 mg

Trvanlivost
12 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.