MSM Pur - Organická síra (OptiMSM) pro psy a kočky (360 g)

Kód: WK10109
562 Kč / ks 156,11 Kč / 100 g
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

MSM Pur je organická síra pro výživu kostí, svalů, šlach a vazů. Vysoce účinný, 100%ně přírodní produkt pro optimální kondici pohybového aparátu Vašeho mazlíčka. Čtěte detail produktu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

MSM Pur - Organická síra - OptiMSM pro psy a kočky

Methylsulfonylmethan, organická síra neboli MSM je u zvířat důležitá primárně pro správné fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, kostí, šlach a vazů. Nejčastěji se užívá jako pomocník s artritidou, imunitou či při léčbě bolestí kloubů, kožních onemocnění, zažívacích problémů, alergií a zánětů. Kromě analgetického a protizánětlivého působení jsou cenné i další účinky MSM:

  • zlepšuje krevní zásobování v těle,
  • redukuje svalové křeče,
  • zpevňuje a redukuje zjizvenou tkáň,
  • velmi dobrý efekt má i u poúrazových stavů pohybového aparátu a po náročné fyzické aktivitě, kde urychluje hojení poškozených tkání a usnadňuje rehabilitaci,
  • pozitivně ovlivňuje kůži a srst (u koní pak i kopytní rohovinu),
  • pomáhá detoxikovat těžké kovy a podporuje zdravou funkci jater.

Veterináři MSM celá desetiletí využívají k léčbě bolestí u pohybového ústrojí koní i jiných zvířat. Je potřeba si uvědomit, že koncentrace MSM v těle jedince s věkem klesá. Proto je víc než důležité najít vhodnou cestu jejího doplnění a MSM Pur může být jednou z možností. V případě, že léčíte u svých čtyřnohých kamarádů problémy s pohybem, věnujte kvůli možným kombinacím MSM s dalšími produkty rovněž pozornost sekcím "Klouby a pohyb" ve všech třech zvířecích kategoriích ("Pes", "Kočka" i "Kůň").

Co dále uvést k MSM Pur - organické síře pro psy a kočky?
MSM Pur je organická síra ve vysoce čisté formě, která se získává složitým vícestupňovým destilačním procesem. Síra se podílí na mnoha nezbytných procesech v organismu a je proto nepostradatelnou součástí mnoha endogenních látek, jako jsou různé enzymy, hormony a esenciální aminokyseliny.

 

Doporučené dávkování
1-2 odměrky na 20 kg denně (1 odměrka = 1,25 g)

Pod krmivo dejte přiměřené množství prášku. Začněte s malou dávkou a zvyšujte podle potřeby. Lze použít dočasně nebo jako trvalá přísada do krmení zvířete.

Složení
100% methylsulfonylmethan, několikrát redestilovaný.

Obsah
360 gramů prášku

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Trvanlivost
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Co pomáhá na psí klouby a pohyb psa
Hmotnost: 0.36 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
F Avatar autora | 28.12.2022
Super výrobek. Dávám tento prášek do krmiva našeho 13ti letého psa. Jeho pohyblivost je úžasná. Účinkuje skvěle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.