Arthribasis - přirozená podpora kloubů (350 g)

Kód: WK10019
Mnoho pozitivních referencí TOP
Značka: Waldkraft
699 Kč / ks 199,71 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Osvědčený Waldkraft recept vyrobený z MSM, glukosaminu a chondroitinu. Spolu se zdravou, vyváženou stravou tvoří tyto tři látky cennou synergii pro podporu pohybového aparátu. Hlavní pozitiva Arthribasis - osvědčené trio účinných látek, ideální pro dlouhodobé používání, hypoalergenní, vyvinuto veterináři.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Arthribasis - Přirozená podpora kloubů

Arthribasis – osvědčený recept Waldkraft vyrobený z MSM, glukosaminu a chondroitinu. Arthribasis je inspirována časem prověřenou recepturou vyvinutou v Izraeli. Stejně jako Arthridea obsahuje základní složky MSM (methylsulfonylmethan/organická síra), glukosamin a chondroitin. Spolu se zdravou, vyváženou stravou tvoří tyto tři látky cennou synergii pro podporu pohybového aparátu.

MSM (Methylsulfonylmethan) se nachází v mnoha živočišných a rostlinných organismech a je součástí stravy.
Glukosamin se přirozeně vyskytuje v těle jako aminocukr. Je součástí pojivové tkáně, synoviální tekutiny a chrupavky.
Chondroitin neboli chondroitin sulfát je látka, která je důležitou součástí chrupavkové tkáně.

Aby Arthribasis mohla rozvinout svou plnou sílu i u Vás doma, je prášek zabalen do sklenice z jantarového skla, který chrání cenné ingredience Arthribasis před světlem a oxidací. V zájmu ochrany životního prostředí a zdraví nepoužíváme plastové obaly. Takto můžete sklo později snadno znovu použít nebo recyklovat.

Rozdíly mezi Arthribasis, Arthridea a Arthridea adhoc
Každý z těchto tří produktů má jiný účel. Společně však pokrývají všechny žádoucí formy dodatečné podpory pro pohybový aparát Vašeho mazlíčka. Nezapomínejte, že se jedná o výhradně přírodní, které jsou také ideální jako doplněk ke konvenční léčbě terapeuty.
Arthribasis nabízí dobrou základní péči a je zaměřena na starší zvířata, která jsou stále bez příznaků pohybových potíží.
Arthridea se používá u pokročilého postižení pohybového aparátu.
Arthridea Adhoc je ideálním společníkem pro psy, kočky a koně, kdy je vyžadována rychlá akce.
Všechny tři produkty jsou dalším vývojem dříve oblíbeného Arthridonum H, které u nás najdete také jako Arthribasis - samozřejmě bez těžko stravitelné laktózy obsažené v Arthridonum.
 

Kupte si Arthribasis od Waldkraft – vaši rostlinnou kloubní prevenci v laboratorně testované kvalitě.
Pokud jste si u nás už nějaké Waldkraft produkty objednali, pak už naši přírodní kvalitu dobře znáte. Všechny naše produkty vyvíjíme ve spolupráci s lékaři a také je necháváme kontrolovat nezávislými laboratorními testy.

 

Doporučené denní dávkování
Zvířata     < 5 kg     1,2 g 
Zvířata   5-10 kg     2,5 g 
Zvířata 10-30 kg     5,0 g 
Zvířata   > 30 kg     7,5 g 
Odměrka odpovídá cca 1g.
Denní dávka by měla být v prvních dvou týdnech zdvojnásobena.

Složení
Bioaktivní kolagenové peptidy (hydrolyzát enzymaticky štěpený z vepřových kostí, kůže a pojivové tkáně), glukosamin hydrochlorid (17%), methylsulfonylmethan (OptiMSM®, 15%), slávka zelenoústá, chondroitin (12%), kurkuma longa, acerola, kopřiva, přeslička, kadidlo.

Nutriční fyziologické přísady na 1kg:
Vitamín E - 10,0 g
L-methionin (3c305) - 6,7 g
L-lysin monohydrochlorid (3c322) - 6,7 g
ANALYTICKÉ SLOŽKY
Hrubý popel 0,46 %,  hrubý protein 0,52%,  hrubá vláknina 0,9%,  hrubý tuk 0,15%,  sodík 1,05%,  síra 4,72%

Obsah
350 gramů prášku

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Trvanlivost
12 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.35 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 14.1.2023
Můj 13letý pejsan má už také vzhledem ke svému věku nějaké problémy s pohybovým aparátem a artrózou. Pro klouby by byla jistě užitečnější volbou „Arthridea“ , ale pro začátek jsem zvolil lehčí variantu, tedy Arthribasis. Ty tři hlavní složky v prášku jsou pro mého psa v každém ohledu ideální. Už zase běhá plynuleji, přestal kulhat, je obratnější a očividně se mu lépe chodí. Pudr budu určitě používat i nadále. Dobře se podává - lze jej snadno smíchat s krmivem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.