Mobilita a vitalita v jednom

Kód: A10001929
Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena TOP
Značka: AniForte
991 Kč –10 % 891 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Posilte pohybový aparát svého psa s přírodní kombinovanou sadou AniForte® pro pohybový aparát. Kombinace produktů obsahuje náš oblíbený lososový olej a vysoce kvalitní kloubní tablety AgilityVET - pro větší pohyblivost a obratnost do vysokého věku. Sadu si můžete nyní zakoupit za zvýhodněnou cenu se slevou 10% oproti součtu cen za nákup jednotlivých položek zvlášť. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Kombinovaná sada pro psy - vitalita a obratnost v jednom

Kombinovaná sada AniForte® pro pohybový aparát je jedinečná a podporuje klouby, šlachy a vazy vašeho psa. Vysoce kvalitní přírodní ingredience jsou sladěny a vzájemně se doplňují ve svých účincích. Mimo to, lososový olej příznivě působí rovněž na srst vašeho mazlíka.

  • Pro klouby, šlachy a vazy.
  • Podporuje holistický kloubní metabolismus.
  • S omega-3 mastnými kyselinami a kolagenem.
  • Více obratnosti a mobility.
  • Silné a pevné kosti.
  • Optimální kombinace živin.

Mnoho psů někdy v životě trpí kulháním, bolestmi kloubů nebo mají problémy se postavit. Tyto kloubní problémy postihují především psí seniory, výcvikové psy a čtyřnohé kamarády s předpjatými klouby.

Naši veterinární lékaři a odborníci na výživu zvířat doporučují ideální kombinaci lososového oleje bohatého na omega-3 a přírodních kloubních tablet pro holistickou podporu pohybového aparátu.

AniForte®  Lososový olej a tablety AgilityVET , kterým po léta důvěřují tisíce spokojených zákazníků, lze jednoduše přimíchat do krmiva vašeho  mazlíčka. Vzhledem k vysoké míře přijetí naši zákazníci rádi krmí AgilityVET také formou pamlsků.

Sada obsahuje tyto dva enormně cenné pomocníky. Detaily o nich čtěte zde:

 

Dávkování pro Lososový olej
Psi na 10 kg: 1 čajová lžička denně
Kočky: ¼ lžičky denně
(2 stisknutí pumpičky odpovídají cca 1 čajové lžičce)
Před použitím prosím dobře protřepejte. Kvalitním znakem přírodního produktu je mírné vyvločkování na dně lahvičky.
 
Dávkování pro AgilityVET
Psi na 10 kg: 1 tableta denně
Poznámka: Kloubní tablety pro psy mají vysokou přijatelnost a lze je snadno krmit také jako běžné pamlsky. Pro malé psy lze tabletu pro lepší podání rozpůlit. V případě potřeby lze denní doporučení krmení také zdvojnásobit.
 
 
 
Složení
Viz karta každého produktu zvlášť:
 
Skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. U rybích olejů, jako je náš lososový olej AniForte®, garantujeme trvanlivost až 12 měsíců při správném skladování (bez přístupu světla a bez kyslíku). 
 
Obsah
=> 250 ml Lososový olej,
=> 120 ks tablet AgilityVET. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.5 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 31.5.2023
Velmi dobré produkty. Můj pes se zotavuje z onemocnění meziobratlové ploténky a již po několika dnech bylo vidět zlepšení v síle, chůzi i jeho celkové pohodě. Oba produkty jsou přátelské i k žaludku a zažívání - naprosto bez potíží snědeno i stráveno. Mohu vřele doporučit!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.