Bachovy esence - Protest (15 g)

Kód: A10000189
441 Kč / ks 2 940 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

AniForte® Protest globule (Bachovy kuličky) je speciální směsí, jež je obzvlášť doporučována pro tvrdohlavé a protestující domácí mazlíčky. Přírodní přípravek dokáže podpořit výchovu vašeho čtyřnohého kamaráda a šetrným a přirozeným způsobem jej uklidnit. Doporučeno pro psy s poruchami chování. Vyrobeno dle staré tradiční receptury.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Protest globule (Bachovy kuličky) je speciální směsí, jež je obzvlášť doporučována pro tvrdohlavé a protestující domácí mazlíčky (psy, kočky, domácí hlodavce). Přírodní přípravek dokáže podpořit výchovu vašeho čtyřnohého kamaráda a šetrným a přirozeným způsobem jej uklidnit. Doporučeno pro psy s poruchami chování. Vyrobeno dle staré tradiční receptury.

Odmítá váš mazlíček poslouchat rozkazy, přestává poslouchat na své jméno nebo je neukázněný a tvrdohlavý? I když lze vašeho čtyřnohého přítele ovlivnit v ranném věku výchovou nebo výcvikem a naučit jej určitému chování, zvířata přesto někdy reagují svérázně v závislosti na jejich plemeni a věku. Říká se, že zkouší, co si mohou dovolit, a to zejména v období dospívání. Ale i ve stáří se u vašeho čtyřnohého kamaráda může objevit chování, jako je syčení, škrábání, vrčení nebo dokonce kousání jako určitá forma nebo náznak protestu. 

Bachovy kuličky jsou speciální kombinací květinových esencí na základě učení Dr. Bacha a dokáží vašeho čtyřnohého kamaráda jemně a čistě přirozeným způsobem podpořit při jeho výchově. 

Naše produkty AniForte® jsou vyvíjeny ve spolupráci s veterináři a odborníky na zdraví zvířat, takže pro vaše zvíře jsou vybírány jen ty nejlepší ingredience.

 

Použití
Psi a kočky: 3 - 6x denně 4 kuličky
Malá zvířata: 3 - 6x denně 2 kuličky
Kuličky lze vložit do tlamičky nebo je rozpustit v troše vody a pokropit jimi krmení.
 
Poznámka: Naše Bachovy esence jsou volně dostupné. Nežádoucí účinky nejsou známy.
 
 
Složení
Kuličky ze sacharózy, cesmína, buk, netýkavka, réva
Analytické složky:
Hrubý protein -  <0,5%, hrubý tuk -  <1,0%, hrubá vláknina -  <0,3%, hrubý popel -  < 0,5%
 

Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem.

Objem
15 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Co pomáhá na nervy a stres u psů
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.