Bachovy esence - Rivalita (15 g)

Kód: A10000190
441 Kč / ks 2 940 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

AniForte® Rivalita globule (Bachovy kuličky) je speciální směsí pro domácí mazlíčky s agresivním chováním vůči jiným domácím zvířatům (doporučeno pro psy s poruchami chování). Čistě rostlinné kuličky podporují zvířata v boji proti agresivitě, neklidu a stresu. Vyrobeno dle staré tradiční receptury.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Rivalita globule (Bachovy kuličky) je speciální směsí pro domácí mazlíčky s agresivním chováním vůči jiným domácím zvířatům. Čistě rostlinné kuličky podporují zvířata v boji proti agresivitě, neklidu a stresu. Vyrobeno dle staré tradiční receptury.

Zvířata mohou vyvinout rivalitu a žárlivost mezi stejnými druhy (např. pes vs. pes), ale také napříč různými druhy (např. pes vs. kočka). Spory často vznikají v souvislosti s obranou území, potravinovou závistí nebo dvořením se o pozornost. Pokud není jasně daná/regulovaná hierarchie mezi sebou navzájem, může docházet k agresivnímu chování a dokonce i ke rvačkám. Váš čtyřnohý kamarád je pak pod napětím a může vykazovat vysoký agresivní potenciál vůči ostatním druhům/členům smečky.

Bachovy kuličky jsou speciální kombinací květinových esencí na základě učení Dr. Bacha a dokáží vašeho čtyřnohého kamaráda jemně a čistě přirozeným způsobem podpořit při zvládání nápadných poruch chování a ve zvládání výjimečných situací. 

Naše produkty AniForte® jsou vyvíjeny ve spolupráci s veterináři a odborníky na zdraví zvířat, takže pro vaše zvíře jsou vybírány jen ty nejlepší ingredience.

 

Použití
Psi a kočky: 3 - 6x denně 4 kuličky
Malá zvířata: 3 - 6x denně 2 kuličky
Kuličky lze vložit do tlamičky nebo je rozpustit v troše vody a pokropit jimi krmení.
 
Poznámka: Naše Bachovy esence jsou volně dostupné. Nežádoucí účinky nejsou známy.
 
 
Složení
Kuličky ze sacharózy, cesmína, buk, netýkavka, réva
Analytické složky:
Hrubý protein -  <0,5%, hrubý tuk -  <1,0%, hrubá vláknina -  <0,3%, hrubý popel -  < 0,5%
 

Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem.

Objem
15 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Co pomáhá na nervy a stres u psů
Hmotnost: 0.05 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 20.3.2023
Po počáteční skepsi mě produkt nakonec příjemně překvapil. Po jednom týdnu hašteření skončilo. Moje dříve agresivní kočka vlastně přestala na mou druhou kočku neustále útočit a navíc působí mnohem vyrovnaněji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.