Cudný strom - Abrahamův strom - Mnišský pepř - zkrátka Drmek (160 g)

Kód: WK10107
465 Kč / ks 290,63 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Drmek obecný, nebo také jinak Cudný strom, Abrahamův strom nebo i Mnišský pepř - to jsou názvy pro Vitex agnus-castus - až 6 metrů vysoký strom, ručně zpracovaný ve 100%ní kvalitě Waldkraft v Německu. Doplněk krmiva pro podporu hormonální rovnováhy, testován veterinárními lékaři a veterináři. Více čtěte v detailu produktu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Cudný strom - Abrahamův strom - Mnišský pepř pro psy - Podporuje přirozenou harmonii hormonů

Narušená hormonální rovnováha mate tělo. U fen může dokonce vést až k falešné březosti. Za to je zodpovědný hormon prolaktin. Prolaktin se spolu s dalšími hormony podílí na oněch falešných „mateřských pocitech“, ke kterým často dochází. Waldkraft Cudný strom je rostlina s tzv. dopaminergním a prolaktin inhibujícím účinkem. To znamená, že přirozeným způsobem stimuluje dokovací bod pro dopamin v mozku. Obsažené diterpeny se vážou na dopaminová dokovací místa, což znamená, že se uvolňuje méně prolaktinu a zvíře tak zůstává v hormonální rovnováze. Bylina byla již ve starověku používána jako bylinný prostředek na podporu přirozené hormonální rovnováhy.

Kupte si Mnišský: Produkt Waldkraft dle Vašeho přání
Hlasovali jste, který produkt by v našem obchodě neměl chybět. Výsledek: Cudný strom! Vaše přání je naším rozkazem. Proto jsme sehnali ten nejlepší Mnišský pepř, ve Waldkraft jej namleli na jemný prášek a ručně stáčeli do skleněných dóz. Každý, kdo již zná osvědčenou kvalitu Waldkraft ví, že zásadně nepoužíváme žádné konzervanty ani přísady. Proto se i u tohoto doplňku můžete spolehnout, že kdekoli je na něm napsáno Cudný strom, je to také 100% čistý Cudný strom neboli Mnišský pepř.

Co je to Cudný strom?
Cudný strom neboli Mnišský pepř (Vitex agnus-castus) patří do čeledi verbenovitých (Verbenaceae) a kvete od července do září především na březích řek a při pobřeží. Je plný minerálů, jako jsou iridoidní glykosidy, flavonoidy, silice a diterpeny. Jeho plody chutnají pikantně a pálivě – odtud ten „pepř“. Jeho název sahá až do středověku, kdy se stal symbolem cudnosti. V té době jej v klášterních zahradách pěstovali mniši a jeptišky jako „Cudný strom“  a měl pomáhat krotit chtíč. Odtud pochází jeho latinský název vitex agnus-castus. V lidovém léčitelství je dnes Cudný strom obzvláště oblíbený pro podporu hormonální rovnováhy.

Hormonální rovnováha a chuť na sex
Semena Cudných stromů obsahují diterpeny, které působí přímo na hypofýzu v mozku. Ten se stará především o rovnováhu hormonů v těle a mimo jiné také řídí uvolňování reprodukčních hormonů. Diterpeny se v mozku chovají podobně jako dopamin. Proto mohou také zakotvit v místě příjmu dopaminu. To vede ke zpomalení uvolňování prolaktinu, normalizuje hormonální rovnováhu a stabilizuje přirozeně harmonickou sexuální touhu.

Cudný strom pro psy
Když je ve vzduchu svůdná vůně hárajících fen, psí hormony se mohou začít rychle bláznit. Často se pak psi projevují jako dominantnější, hůře poslouchají povely a někdy mohou být i agresivní vůči ostatním psům ve smečce či okolí. Toto chování je dvojnásob vyčerpávající jak pro Vás, tak i pro Vašeho psa. K opětovnému nalezení vnitřní rovnováhy je důležitá vyvážená hormonální rovnováha. S Cudným stromem jako doplňkem krmiva můžete podpořit tělo Vašeho mazlíčka, aby lépe regulovalo uvolňování hormonů.

Cudný strom pro feny
U fen jsou hormony zodpovědné mimo jiné za pravidelný a vyrovnaný cyklus hárání. V závislosti na fázi cyklu může dojít k určitému chování, jako je podrážděnost, ztráta chuti k jídlu nebo změny nálady. U některých fen se občas vyskytuje falešná březost.
Sklon k falešné březosti lze vysledovat až k vlčím předkům: ve vlčích smečkách je falešná březost užitečným chováním, které umožňuje takzvané „spolurodičovství“ vlčích samic ve smečce. Díky "mateřským citům" se o vlče starají všichni - bez ohledu na to, kdo ho přivedl na svět.

Mnišský pepřový prášek - vyrobeno ve Waldkraft v osvědčené kvalitě všech Waldkraft doplňků
Vaše zdraví a zdraví vašich zvířat – to je to, na čem Waldkraftu záleží. Každý den dělají maximum, abyste si Vy i Váš mazlíček mohli užívat pohodu bez obtíží. Pokud jste si u nás už nějaké Waldkraft produkty objednali, pak už naši přírodní kvalitu dobře znáte. Všechny naše produkty vyvíjíme ve spolupráci s lékaři, necháváme je kontrolovat nezávislými laboratorními testy a sami je našim zvířatům i podáváme.

 

Doporučené dávkování (denní dávka)
50 mg na jedno kg tělesné hmotnosti (1 odměrka odpovídá 500 mg)

Velcí koně (600 kg tělesné hmotnosti) 15 g - 20 g / den. Podle toho přizpůsobte poníky a malé koně.
Nejlepší je smíchat jej s mokrým krmivem.
 
POZOR
Nepoužívejte během březosti feny a kojení. Nepoužívat při hormonálních nádorových onemocněních. Neužívejte v případě onemocnění štítné žlázy. Nepoužívejte po kastraci feny. 
 

Složení
Přízemní Cudný strom (Vitex agnus-castus)

Obsah
160 gramů prášku 

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 16.1.2023
Doporučuji a objednávám znovu. Velmi dobrá kvalita a vyvážený poměr ceny a výkonu. Děkuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.