Dezinfekční sprej pro povrchovou desinfekci prostředí zvířat (1 litr)

Kód: 230110-1000
Tip
Značka: REAVET
589 Kč / ks 0,59 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Účinná povrchová dezinfekce nejen proti ektoparazitům, ale také proti bakteriím, virům, plísním apod. Postřik povrchů jak v případě prevence, tak i silného zamoření. Vhodný i pro lidské prostředí. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Dezinfekční sprej pro povrchovou desinfekci prostředí zvířat

REAVET dezinfekční sprej je účinný ekologický sprej k odhánění roztočů a jiného hmyzu. Prostředek je založen na chloraminu a lze jej bez problémů použít i v lidském prostředí. Ektoparazité, jako jsou roztoči a blechy, mohou být nepříjemní nejen pro zvířata. Mohou také způsobit alergie, podráždění kůže a svědění pokožky i u lidí.
Účinný sprej lze použít na koše, matrace, koberce a další textilie kolem psů. Čistič životního prostředí je vhodný jak jako sprej na hygienu postelí a pelíšků (k boji proti roztočům, blechám a jinému hmyzu), tak i jako trvalá ochrana proti otravným parazitům škůdcům (virům, bakteriím, plísním apod.). Čisticí sprej REAVET vám nabízí prostředek pro boj s roztoči a lepší hygienu ve vaší domácnosti.
  • Účinný postřik proti škůdcům.
  • Ambientní postřik (na okolí zvířat) – preventivní i v případě zamoření.
  • Vhodný i pro lidské prostředí.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho miláčka.

 

Použití
Před použitím dobře protřepejte! Sprej aplikujte 1-2x týdně na nejbližší okolí zvířete, např. boxy pro zvířata, podlahu v bezprostředním okolí zvířat apod.

 

Složení
Voda (dem.), trihydrát tosylchloramidu sodného (chloramin T)
Účinná látka: Tosylchloramid sodný 10ml/L | bAuA reg. č.: N-103435 | Číslo CAS: 127-65-1 

 

Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
1000 ml
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu
 
Bezpečnostní pokyny:
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Může vyvolat alergické kožní reakce. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a dodržujte je. Vyvarujte se vdechování mlhy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 1.15 kg
Objem: 1000ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!