Sprej proti blechám (500 ml)

Kód: 230040-0500
Tip Mnoho pozitivních referencí
Značka: REAVET
548 Kč / ks 1,10 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sprej proti blechám a parazitům. Účinná receptura na prevenci a obranu proti parazitům. Vhodný jako kontaktní sprej (s aplikací na psa či kočku) i jako postřik na okolí, kde nejčastěji pobývají.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Sprej proti blechám - účinná ochrana proti parazitům

Blechy jsou neustále aktivní a rychle se množící parazité. Mohou se přenášet přímo kontaktem s jinými zvířaty nebo prostřednictvím kontaminovaných předmětů. Problém nastává, pokud si Váš mazlíček přinesl blechy do Vašeho domu či bytu. Pak hrozí velká pravděpodobnost, že se u vás blechy usadí. Likvidace jakýchkoliv parazitů následně vyžaduje spoustu času a úsilí. Proto je lepší a výhodnější těmto situacím předcházet. 

Náš REAVET sprej proti blechám pro psy a kočky se používá k prevenci nebo léčbě blech na vašem mazlíčkovi. Nabízí především účinnou podporu proti blechám, ale lze jej použít i proti jiným ektoparazitům. Receptura s kvalitními esenciálními oleji na bázi geraniolu je přizpůsobena speciálním potřebám psů a koček tak, aby nebyli vaši čtyřnozí kamarádi jejím užíváním stresováni. 

  • Účinný sprej proti blechám.
  • Vhodné i na okolí, kde chlupáči nejčastěji přebývají (například pelíšky, postele apod.).
  • Účinná receptura na bázi geraniolu.
  • Příjemná vůně.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho domácího mazlíčka.

 

Použití
Před použití dobře protřepejte! Před každým použitím srst důkladně vyčešte. Aplikaci je třeba zpočátku opakovat každé 2-3 dny po dobu 14 dnů. Preventivně pak používejte sprej proti blechám každé 2 týdny.
 
Psi:
Pro optimální ochranu nastříkejte sprej do srsti psa tak, že jednou rukou projedete srst zezadu dopředu a současně uvolníte několik vstřiků spreje z lahvičky. Pokud dojde k zamoření, je důležité postříkat všechny oblasti včetně břicha (spodní část), nohy a temeno hlavy. Lze bezpečně použít i pro štěňata od 12 týdnů.
 
Kočky:
Nastříkejte 1-2 střiky mezi lopatky. Pokud byly všechny blechy a larvy do několika dní zničeny, používejte sprej proti blechám každé 2 týdny jako preventivní opatření.
Poznámka pro aplikaci u koček: Aplikujte na kočky tak, aby jej nemohly olíznout (jinými slovy pouze tak, kam si tlamičkou nedosáhnou). Esenciální oleje jsou pro kočky při orální konzumaci netolerovatelné. 
 
 
 
Složení
Voda (dem.), citronový eukalyptový olej, geraniol, levandulový olej, solubilizátor
Účinná látka: 
Geraniol 30ml/L | bAuA reg. č.: N-103573 | Číslo CAS: 106-24-1
 
Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
500 ml
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu

Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Může vyvolat alergické kožní reakce. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a dodržujte je. Vyvarujte se vdechování mlhy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.55 kg
Objem: 500ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 24.12.2023
Super sprej, pomohl dle očekávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!